www.tennis-darek.net

Turniej w Mediach

LINKI które Potrzebujesz
"ROSENHOF darek CUP"


youtube 7060Filmy Turniejowe


photoblog11Zdjęcia Turniejowe


youtube 7060Turniejowy Profil Fanów


youtube 7060 Zawodnicy Turnieju


Najlepiej Sprawdż!

Probetraining PL

Po prostu sprawdż!
Wyrób sobie opinie i uzgodnij termin próbnego treningu ze mną.


 flagge de0173-38 56 825
flagge pl0048 / 602 603 589

darek rosenhof logo KopiaSeason Ranking  

Rosenhof darek Cup  2015 / 2016

Lista Rankingowa *Sezonowa 2015 / 2016 * - Końcowa !

Aktualna na dzień 04 Kwietnia 2016 - po 118 Cup - czyli po 14 turniejach.

PROWADZONA - od 105 Cup, 18.X.2015 do 118 Cup, 03.IV.2016

 

Decyduje ona o rozstawieniach w przyszłych turniejach oraz o awansie zawodników do Turnieju Masters ! który odbędzie się 03 Kwietnia 2016 roku. W tym samym dniu odbędzie się również regularny turniej Rosenof darek Cup.

Sklasyfikowanych 109 zawodników.

Zawodnicy pochodzą z 33 Miast.

 

Lp.ImięNazwiskoMiastoTurniejePunkty
1 Adam BUKIEL Zgorzelec 5 670
2 darek guziołek Zgorzelec 11 570
3 Michał BODZIONY Lubań Śl. 3 420
4 Adam BŁASZCZYŃSKI Zgorzelec 6 360
5 Robert KIEŁDANOWICZ Zgorzelec 4 265
6 Wojtek SAWICKI Wleń 3 260
7 Bartosz WARGIN Gorzów Wlkp. 2 260
8 Michał ŁAPIŃSKI Jelenia Góra 3 250
9 Andrzej MISIEK Świdnica 2 240
10 Przemek GOLUBIŃSKI Jelenia Góra 9 232
11 Roman LISAK Lwówek Śl. 5 220
12 Marek WRÓBLEWSKI Zgorzelec 2 210
13 Michał SALIJ Katy Wrocław 9 195
14 Arek BIAŁONOGA Żary 4 180
15 Adam SIOMEK Kąty Wrocław 6 175
16 Klaudia WITAS Bolesławiec 6 155
17 Czesław BODZIONY Lubań Śl. 3 150
18 Sławek HORODECKI Zgorzelec 6 147
19 Jakub GOLIŃSKI Poznań 1 140
20 Karol DUŚ Częstochowa 1 130
21 Hubert CZEKALSKI Żary 2 130
22 Andrzej FIAŁKOWSKI Kąty Wrocław 7 126
23 Kamil CEGLAREK Kąty Wrocław 10 126
24 Łukasz ZIĘTA Świdnica 3 125
25 Tomasz ŻUREK Wrocław 7 125
26 Andrzej PAWŁOWSKI Świdnica 1 110
27 Kuba PEŁKA Częstochowa 1 100
28 Fabian MELKOWSKI Görlitz 2 100
29 Nicolas TWARDOWSKI Bolesławiec 1 100
30 Przemek RÓŻAŁOWSKI Zgorzelec 5 90
31 Adam ŁUCZYŃSKI Leśna 10 89
32 Tomasz GÓRA Wrocław 2 85
33 Andrzej CHARYTONIUK Wrocław 5 83
34 Olaf KUCZ Gorzów Wlkp. 2 77
35 Sebastian KALEMBA Świdnica 1 70
36 Mateusz ZARUCKI Wrocław 1 70
37 Kamil STACH Częstochowa 1 70
38 Grzegorz NADRICZNY Lubsko 1 70
39 Jarek GRELA Warszawa 1 70
40 Dirk DUCHATSCH Görlitz 1 70
41 Dariusz DUDEK Kam.Góra 1 70
42 Jürgen SPRINGER Görlitz 1 60
43 Andrzej SEDLACZEK Jelenia Góra 1 60
44 Łukasz KRÓL Lubań Śl. 3 55
45 Michał SZMIGIEL Siekierczyn 7 52
46 Michał BIEŻUŃSKI Zgorzelec 4 50
47 Zbigniew STACHOWIAK Żagań 2 50
48 Gabriel ZARĘBSKI Zgorzelec 8 48
49 Paweł GRELA Warszawa 1 45
50 Tomasz SADOWSKI Lubań Śl. 4 45
51 Paweł SKOCZEK Jelenia Góra 1 40
52 Filip WITAS Bolesławiec 6 40
53 Jakub KRZYWY Mogilno 6 36
54 Jerzy STERNICZUK Szprotawa 2 35
55 darek guziołek Lefty Tener 6 34
56 Daniel MARCINIAK Jelenia Góra 3 31
57 Michał FILIPIAK Poznań 1 30
58 Cezary DROZD Monachium 1 30
59 Norbert WITAS Bolesławiec 6 30
60 Daniel BIAŁONOGA Żary 2 30
61 Jarek GŁĘBOCKI Żary 3 27
62 Edward GRYSZKIEWICZ Oleśnik 2 27
63 Dariusz PYTEL Świdnica 1 25
64 Thomas FUCHS Görlitz 1 25
65 Krzysztof SZUBERT Wrocław 2 25
66 Marcin ADAMEK Żary 1 25
67 Jarek FURMAŃCZYK Zgorzelec 2 22
68 Marcin MORŻKOWSKI Żary 1 20
69 Michael SCHLITT Görlitz 1 20
70 Franciszek STĘPIEŃ Bełchatów 2 17
71 Robert TWARDOWSKI Bolesławiec 1 15
72 Jerzy BALICKI Lubsko 2 14
73 Tomasz KABATA Lubań Śl. 2 13
74 Radek KOŁODZIEJ Katy Wrocław 2 11
75 Daniel KUCZ Skwierzyna 1 10
76 Andrzej MAŁY Bogatynia 1 10
77 Bartek GASIULEWICZ Świdnica 1 10
78 Jakub NEUBARD Wrocław 1 10
79 Paweł MACZEL Jelenia Góra 1 10
80 Mariusz KŁOSEK Leśna 1 10
81 Piotr KAMIŃSKI Żary 1 10
82 Małgorzata WITAS Bolesławiec 5 9
83 Andrzej DOBRZAŃSKI Lubań Śl. 2 6
84 Aneta PYTEL Świdnica 3 5
85 Roman KOWALSKI Bolesławiec 1 5
86 Kai PRÄSEL Bautzen 1 5
87 Franz MELKOWSKI Görlitz 2 4
88 Marcin KLIM Wrocław 3 4
89 Sławek GRZEBYK Lubsko 1 3
90 Mikołaj SĘTOWSKI Częstochowa 1 3
91 Sławek RZESZÓTKO Tarnów 1 3
92 Maciej DUDEK Bełchatów 2 2
93 Bjorn JACKSCHINA Lipsk 2 2
94 Alex PLUTTA Freilasieg 1 1
95 Wacław CZESNOWSKI Zgorzelec 1 1
96 Piotr KUBIKOWSKI Wrocław 1 1
97 Przemek DYŚ Zgorzelec 1 1
98 Jacek BUKIEL Zgorzelec 1 1
99 Oskar GAŁUSZKA Częstochowa 1 1
100 Łukasz KLICH Nowogrodziec 1 1
101 Jakub DROZD Monachium 1 1
102 Maya DROZD Monachium 1 1
103 Waldemar SZYMKÓW Lubań Śl. 1 1
104 Zbigniew CHORYŁEK Kruszyn 1 1
105 Jan CHORYŁEK Kruszyn 1 1
106 Dominik TWARDOWSKI Bolesławiec 1 1
107 Nadia KLIM Wrocław 1 1
108 Maciej MAKSYMOWICZ Kam.Góra 1 1
109 Piotr BRENER Jelenia Góra 1 1
110          

News - Blog Info

23.03.2021

 

WAŻNE ! UWAGA !

Niemcy ogłośli Lockdown ! Do dnia 18 Kwietnia 2021!

Mamy przerwę w Turniejach RdC i przerwę w treningach.

 

ZAPRASZAM na 169 Turniej Tenisa Rosenhof darek Cup w dniu ?, sobota godz.10.00

Pozdrawiam darek guziołek

 

25.10.2020

 

168 Międzynarodowy Turniej Tenisa ROSENHOF darek CUP, Görlitz 24.X. 2020. Mega Mocna Osada Turnieju - 7 Championów na starcie ! Tomasz Tryumfuje i zdobywa trzeci tytuł mistrza RdC.  WYNIKI Finałów - TRZECH Turniejów 168 RdC:

Main Open Tour - Tomasz ZIEMBIKIEWICZ Bolesławiec vs Łukasz PLUTA 7/6 6/3

Gran Tour Bonus - Radek KALAŚ Hradek n/N vs Drahoś ŚIPEK Frydlant 6/7 7/6 10/9 

Pequeńo Tour Bonus  - Thomas FUCHS Görlitz vs Albert TORES Görlitz 6/2 6/3

 

Gratulacje Tomasz !

 

Linki - Co robi Darek?

youtube 7060Darek
Trener & Zawodnik


youtube 7060Darek - Zawodnik Team-u Gelb Weiß Görlitz


youtube 7060Darek - Historyczne
Turnieje 1988 / 2016


Reklama - Linki

Sport & Raj Rozrywkowy

rosenhof werbung

Werbung

Werbung out