www.tennis-darek.net

Turniej w Mediach

LINKI które Potrzebujesz
"ROSENHOF darek CUP"


youtube 7060Filmy Turniejowe


photoblog11Zdjęcia Turniejowe


youtube 7060Turniejowy Profil Fanów


youtube 7060 Zawodnicy Turnieju


Najlepiej Sprawdż!

Probetraining PL

Po prostu sprawdż!
Wyrób sobie opinie i uzgodnij termin próbnego treningu ze mną.


 flagge de0173-38 56 825
flagge pl0048 / 602 603 589

Rosenhof darek Cup 79

pa200399Andrzej Tryumfuje !  

79 Międzynarodowy Turniej Tenisa Rosenhof darek Cup w Görlitz dnia 20 pażdziernika 2013

Turniej ten - to  Spektakularny Szampański Akt Otwarcia Nowego Sezonu Halowego 2013/2014 w trakcie którego, odbędzie się aż 12-cie turniejów ! A przy tym, wyjątkowe wydarzenie w 7 letniej historii turnieju.

79 Cup - to rekordowa frekwencja - pojawienie się wielu nowych graczy - świetnych i ciekawych ludzi - wyjątkowa atmosfera - wysoki poziom sportowy meczów w tym dominacja Super Championa Andrzeja Misiek ze Świdnicy!

Oraz również  jednocześnie, niestety tradycyjny już jednoosobowy personalnie Blamaż - objawiony nie sportowym i nader agresywnym zachowaniem..........Przychodzi mi, taka oto refleksja i konstatacja !!!

" JAK ŁATWO JEST Biały i Elitarny Sport -  ZDEPTAĆ a RYWALIZACJĘ  ZAMIENIĆ w WOJNE  "  tak po prostu, zwykli zawodnicy - mogą trochę, sobie więcej pozwolić z nie dawaniem rady z napięciami meczowymi ! A Champion - nie może - nie powinien - ulec niekontrolowanym agresywnym emocjom ! Bowiem tryumfując i wygrywając - staje się przykładem i wizytówką tego sport !!!

A teraz w bardziej pozytywną nutę - Mega rekordowa nawałnica "Debiutantów" czyli zawodników, którzy po raz pierwszy zjawili się na turnieju w liczbie 16-stu osób - Niesamowite, jak sami uczestnicy reklamują i jednocześnie rekomendują czy polecją turniej innym. Znajomi - znajomym - Trenerzy - uczniom ! itd itd - To jest reklama !!!

Z kortów, to za niespodziankę należy uznać porażkę w 1/8 F darka z Wojtkiem BĄCZKIEM ! Oraz na uwagę zasługuje, tym razem zacięty mecz finałowy ! Andrzej MISIEK przegrywał już 1/4 z Michałem BODZIONYM ! jednak w konsekwencji "dał radę" i do końca meczu, nie oddał juz żadnego gema - wygrywając seta i mecz 6/4.

Natomiast z meczów eliminacyjnych w grupach, tylko jeden mecz był nader zacięty - może dlatego że decydował on o awansie jednego z graczy. Sławek HORODECKI ze Zgorzelca pokonał - zmógł 6/4 Roberta KIEŁDANOWICZ Zgorzelec.

Z tradycyjnych atrakcji turniejowych: Statuetkę Lucky Men - wylosował Piotrek NOWICKI z Lubina. Tenisowy Quiz - pytanie zadawał Tadeusz GĘBUŚ ze Zgorzelca a prawidłowej odpowiedzi udzielił Roman LISAK Lwówek Śląski.
Ponadto, odbył się "Wyścig po Paliwo" połączenie szczęścia ze sprawnością. Temat zakończył się dramatycznym wyścigiem (filmik na YouTube) trzech zawodników: Dariusz MAŁY Bogatynia & Łukasz KRÓL Lubań Śl. & Marcin GONTARZ Lubin. Zwycięstwo odniósł Łukasz i wygrał Kartę Lyoness na ok.30 litrów paliwa na stacji "Orlen"

 

Wyniki 79 Rosenhof darek Cup:

Grupy eliminacyjne: awans tylko z 1 miejsca, pozostali zawawodnicy grają w Bonus Turnieju.

Grupa "A"

(1) Adam BUKIEL Zgorzelec  vs  Rafał CZESNOWSKI Zgorzelec   6/0

(1) Adam BUKIEL Zgorzelec  vs  Adrian MIKULSKI Jelenia Góra   6/0

Rafał CZESNOWSKI Zgorzelec  vs   Adrian MIKULSKI Jelenia Góra   6/3

Grupa "B"

(2) Michał BODZIONY Lubań  vs  Miłosz ZIELIŃSKI Jelenia Góra  6/2

(2) Michał BODZIONY Lubań  vs  Łukasz KRÓL Lubań  6/4

Łukasz KRÓL Lubań  vs  Miłosz ZIELIŃSKI Jelenia Góra  6/1

Grupa "C"

(3) Chris FRENZEL Görlitz vs  Łukasz ZIĘTA Swidnica   6/2

(3) Chris FRENZEL Görlitz vs  Marcin KLEJNOWSKI Świdnica   6/0

 Łukasz ZIĘTA Swidnica  vs  Marcin KLEJNOWSKI Świdnica   6/3

Grupa "D"

(4) Andrzej MISIEK Świdnica vs  Adam BŁASZCZYŃSKI Zgorzelec  6/0

(4) Andrzej MISIEK Świdnica vs  Andrzej MAŁY Bogatynia  6/1

Andrzej MAŁY Bogatynia  vs  Adam BŁASZCZYŃSKI Zgorzelec  6/2

Grupa "E"

(5) darek guziołek Zgorzele  vs  Radek SZAJNER Świdnica  6/1

(5) darek guziołek Zgorzele  vs  Norbert WITAS Bolesławiec  6/2

Norbert WITAS Bolesławiec  vs  Radek SZAJNER  6/0

Grupa "F"

(6) Roman LISAK Lwówek Śl.  vs  Marta FRANCKIEWICZ Świdnica  6/0

(6) Roman LISAK Lwówek Śl.  vs  Marcin GONTARZ Lubin  6/1

Marcin GONTARZ Lubin  vs  Marta FRANCKIEWICZ Świdnica  6/1

Grupa "G"

(7) Thomas FUCHS Görlitz  vs  Ewa BUJŁO Zgorzelec  6/2

(7) Thomas FUCHS Görlitz  vs  Tadeusz GĘBUŚ Zgorzelec  6/0

(7) Thomas FUCHS Görlitz  vs  Robert WALASZEK Jelenia Góra  6/3

Robert WALASZEK Jelenia Góra  vs  Ewa BUJŁO Zgorzelec  6/3

Robert WALASZEK Jelenia Góra  vs  Tadeusz GĘBUŚ Zgorzelec  6/2

Tadeusz GĘBUŚ Zgorzelec  vs   Ewa BUJŁO Zgorzelec  6/4

Grupa "H"

(8) Mateusz KWINTA Świdnica  vs  Jarek BOCZAR Bolesławiec  6/0

(8) Mateusz KWINTA Świdnica  vs  Klaudia WITAS Bolesławiec  6/2

Jarek BOCZAR Bolesławiec  vs  Klaudia WITAS Bolesławiec  6/0

Grupa "I"

(9) Czesław BODZIONY Lubań  vs  Adrian CZAJKOWSKI Lubań  6/1

(9) Czesław BODZIONY Lubań  vs  Stanisław POPIELARZ Jelenia Góra  6/1

Stanisław POPIELARZ Jelenia Góra  vs  Adrian CZAJKOWSKI Lubań   6/2

Grupa "J"  

Mariusz MISIEK Świdnica  vs  (10) Wacław CZESNOWSKI Zgorzelec  6/1

Mariusz MISIEK Świdnica  vs  Bartek GASIULEWICZ Swidnica  6/2

(10) Wacław CZESNOWSKI Zgorzelec  vs  Bartek GASIULEWICZ Swidnica  6/0

Grupa "K"  

(11) Wojtek BĄCZEK Bolesławiec  vs  Piotr NOWICKI Lubin  6/3

(11) Wojtek BĄCZEK Bolesławiec  vs  Aneta PYTEL Świdnica  6/0

Piotr NOWICKI Lubin  vs  Aneta PYTEL Świdnica  6/0

Grupa "L"  

(12) Sławek HORODECKI Zgorzelec  vs  Robert KIEŁDANOWICZ Zgorzelec  6/4

(12) Sławek HORODECKI Zgorzelec  vs  Ewa BĄCZEK Bolesławiec  6/0

Robert KIEŁDANOWICZ Zgorzelec  vs  Ewa BĄCZEK Bolesławiec  6/0

 

Turniej Główny:

1/8 Finału: 1 set

(8) Mateusz KWINTA  vs  Mariusz MISIEK  6/2

(6) Roman LISAK  vs  (12) Sławek HORODECKI  6/1

(11) Wojtek BĄCZEK  vs  (5) darek guziołek  7/6 (4)

(9) Czesław BODZIONY  vs  (5) Thomas FUCHS  6/2

1/4 Finału: 1 set

(1) Adam BUKIEL Zgorzelec vs  (8) Mateusz KWINTA  6/2

(3) Chris FRENZEL  vs  (6) Roman LISAK  6/1

(4) Andrzej MISIEK Świdnica vs  (11) Wojtek BĄCZEK  6/1

(2) Michał BODZIONY  vs  (9) Czesław BODZIONY  6/0

1/2 Finału: 1 set

(3) Chris FRENZEL  vs  (1) Adam BUKIEL  6/5 krecz

(4) Andrzej MISIEK  vs  (2) Michał BODZIONY  6/4

Finał: 1 set

(4) Andrzej MISIEK   vs  (3) Chris FRENZEL  6/1

Mały Finał: 1 set

(2) Michał BODZIONY  vs   (1) Adam BUKIEL valkover

Bonus Turniej 1/2 Finału: (Super Tiebreaki)

Łukasz ZIĘTA Świdnica  vs  Adrian CZAJKOWSKI Lubań Śl.  2/1  

Łukasz KRÓL Lubań Sl.  vs  Robert KIEŁDANOWICZ Zgorzelec  2/1 

Finał: 1 set

Łukasz KRÓL  vs  Łukasz ZIĘTA  2/1

Turniej Deblowy: Super Tiebreaki

1/2 Finału:

M.BODZIONY / J.BOCZAR vs S.HORODECKI / R.WALASZEK  10/7
Ch.FRENZEL / T.FUCHS  vs  R.KIEŁDANOWICZ / M.KLEJNOWSKI  10/6

Finał:

Ch.FRENZEL / T.FUCHS vs  M.BODZIONY / J.BOCZAR  10/8

News - Blog Info

23.03.2021

 

WAŻNE ! UWAGA !

Niemcy ogłośli Lockdown ! Do dnia 18 Kwietnia 2021!

Mamy przerwę w Turniejach RdC i przerwę w treningach.

 

ZAPRASZAM na 169 Turniej Tenisa Rosenhof darek Cup w dniu ?, sobota godz.10.00

Pozdrawiam darek guziołek

 

25.10.2020

 

168 Międzynarodowy Turniej Tenisa ROSENHOF darek CUP, Görlitz 24.X. 2020. Mega Mocna Osada Turnieju - 7 Championów na starcie ! Tomasz Tryumfuje i zdobywa trzeci tytuł mistrza RdC.  WYNIKI Finałów - TRZECH Turniejów 168 RdC:

Main Open Tour - Tomasz ZIEMBIKIEWICZ Bolesławiec vs Łukasz PLUTA 7/6 6/3

Gran Tour Bonus - Radek KALAŚ Hradek n/N vs Drahoś ŚIPEK Frydlant 6/7 7/6 10/9 

Pequeńo Tour Bonus  - Thomas FUCHS Görlitz vs Albert TORES Görlitz 6/2 6/3

 

Gratulacje Tomasz !

 

Linki - Co robi Darek?

youtube 7060Darek
Trener & Zawodnik


youtube 7060Darek - Zawodnik Team-u Gelb Weiß Görlitz


youtube 7060Darek - Historyczne
Turnieje 1988 / 2016


Reklama - Linki

Sport & Raj Rozrywkowy

rosenhof werbung

Werbung

Werbung out