www.tennis-darek.net

Turniej w Mediach

LINKI które Potrzebujesz
"ROSENHOF darek CUP"


youtube 7060Filmy Turniejowe


photoblog11Zdjęcia Turniejowe


youtube 7060Turniejowy Profil Fanów


youtube 7060 Zawodnicy Turnieju


Najlepiej Sprawdż!

Probetraining PL

Po prostu sprawdż!
Wyrób sobie opinie i uzgodnij termin próbnego treningu ze mną.


 flagge de0173-38 56 825
flagge pl0048 / 602 603 589

Rosenhof darek Cup 91

20140406 224442Michał Tryumfuje !  

91. Rosenhof darek Cup, Görlitz 06.04.2014 - to turniej  który pozostanie na długo LuB ZAWSZE w mojej Pamięci z różnych powodów.

Jedną z atrakcji Specjalnych Turnieju - były medale okolicznościowe , które otrzymywali zawodnicy wyróżnieni ! między innymi Tenisowa RODZINA - która w turnieju , najliczniej i systematycznie grywała Rodzina WITAS z Bolesławca - Tata Norbert Witas i Córka Klaudia Witas i syn Filip Witas a w ostatnim turnieju zagrał jeszcze mama Małgorzata Witas ! Wielki szacunek za tą Tenisowa Aktywność ! Były też medale Za ększą Ilość Tytułów Mistrzowskich - 16 razy turniej wygrywał Adam Bukiel Zgorzelec a w konkurencji najwięcej występów nagrodzony został Wacław Czesnowski - Wacek brał udział w 56 turniejach !

Ponadto rozegrano wiele ciekawych i nawet sensacyjnych Bądż co najmniej niespodziewanych W swoich końcowych rozstrzygnięciach - dramatycznych pojedynków - Ale składnia co ?  Ok, Teraz poważnie - przegrana w ćwierćfinale Adam Dariusz Bukiela Zgorzelec w meczu z Radosławem Stylec Rudzie Śląskiej - to NIESPODZIANKA.

Tradycyjnie , Jak na każdym turnieju - pojawiło się Znowu wielu nowych zawodników i zawodniczek : Radosław Stylec Ruda Śląska i Małgorzata Witas Bolesławiec i Stanisława Wodniak Złotoryja i Waldemar Wortolec Złotoryja & Sophie Donkowa Görlitz.       

Wyniki 91 Rosenhof darek Cup: 

Grupy eliminacyjne: 1 set (do 6-ciu) - awans 1 zawodnika,  pozostali zawodnicy grają w Bonus Turnieju.

Grupa "A"

(1) Adam BUKIEL Zgorzelec  vs   Norbert WITAS Bolesławiec  6/0

(1) ) Adam BUKIEL  vs  Gabriel ZARĘBSKI Zgorzelec  6/0

Gabriel ZARĘBSKI Zgorzelec  vs Norbert WITAS Bolesławiec  6/4

Grupa "B"

(2) Michał BODZIONY Lubań Śl.  vs  Hubert CZEKALSKI Żary  6/2   

(2) Michał BODZIONY Lubań Śl.  vs  Łukasz KRÓL Lubań Śl.  6/4

(2) Michał BODZIONY Lubań Śl.  vs  Filip WITAS Bolesławiec   6/1

Hubert CZEKALSKI Żary  vs  Łukasz KRÓL Lubań Śl.  6/2

Hubert CZEKALSKI Żary  vs  Filip WITAS Bolesławiec   6/1

Łukasz KRÓL Lubań Śl.  vs  Filip WITAS Bolesławiec   6/0

Grupa „C”

(3) Wojtek MEDYŃSKI Żary  vs  Patrycja SZMIDT Gliwice   6/0

(3) Wojtek MEDYŃSKI Żary  vs  Michał BIEŻUŃSKI Zgorzelec   6/1

Patrycja SZMIDT Gliwice  vs  Michał BIEŻUŃSKI Zgorzelec  7/5

Grupa "D"

(4) darek  guziołek  Zgorzelec  vs  Gosia WITAS Bolesławiec  6/2

Sławek HORODECKI Zgorzelec  vs  (4) darek guziołek  Zgorzelec    6/1

Sławek HORODECKI Zgorzelec  vs Gosia WITAS Bolesławiec  6/2

Grupa "E"

(5) Jakub BURDZIŃSKI Zabrze vs  Robert STANKOWSKI Bolesławiec   6/4  

(5) Jakub BURDZIŃSKI Zabrze vs Sophie DONKOWA Kirschau   6/0  

Robert STANKOWSKI Bolesławiec  vs  Sophie DONKOWA Kirschau   6/1  

Grupa "F"

(6) Adam BĄCZKOWSKI Pyskowice  vs  Andrzej WODNIAK Złotoryja   6/1 

(6)  Adam BĄCZKOWSKI Pyskowice  vs Jacek BUKIEL Zgorzelec  6/0

Andrzej WODNIAK Złotoryja  vs  Jacek BUKIEL Zgorzelec  6/1

Grupa „G”

(7) Radek STYLEC Ruda Śl.  vs   Michał SZMIGIEL Siekierczyn  6/1

(7) Radek STYLEC Ruda Śl.  vs  Klaudia WITAS Bolesławiec  6/4

Klaudia WITAS Bolesławiec  vs   Michał SZMIGIEL Siekierczyn  6/1

Grupa "H"

(8) Czesław BODZIONY Lubań Śl.  vs  Stanisława WODNIAK Złotoryja  6/1

(8) Czesław BODZIONY Lubań Śl.  vs  Artur KOWALSKI Bolesławiec  6/1

Artur KOWALSKI Bolesławiec  vs   Stanisława WODNIAK Złotoryja  6/0

Grupa "I"

Karol PIOTROWASKI Żary  vs  (9) Wacław CZESNOWSKI Zgorzelec  7/6 (8)

Karol PIOTROWASKI Żary  vs  Waldemar WORTOLEC Złotoryja  6/3
 
(9) Wacław CZESNOWSKI Zgorzelec  vs  Waldemar WORTOLEC Złotoryja  6/3

Turniej G ł ó w n y:

1/8 Finału: 1 set (6)

(5) Jakub BURDZIŃSKI  vs  Karol PIOTROWSKI  6/3

1/4 Finału: 1 set (9)

(7) Radek STYLEC  vs  (1) Adam BUKIEL  9/8 (4)

(3) Wojtek MEDYŃSKI  vs  (5) Jakub BURDZIŃSKI  9/8 (4)

(6) Adam BĄCZKOWSKI vs  Sławek HORODECKI  9/2

(2) Michał BODZIONY  vs  (8) Czesław BODZIONY 9/5

1/2 Finału: 1 set (6)

(7) Radek STYLEC  vs (3) Wojtek MEDYŃSKI   6/2 

(2) Michał BODZIONY  vs (6) Adam BĄCZKOWSKI  6/3

Finał:  1 set (do 6-ciu)

(2) Michał BODZIONY  vs (7) Radek STYLEC  7/6 (4)

Mały Finał:

Adam BUKIEL  vs   (3) Wojtek MEDYŃSKI   Walkower 

Bonus Turniej:

1/8 Finału: 1 Tiebreak (10)

Michał BIEŻUŃSKI  vs Norbert WITAS  10/7

Hubert CZEKALSKI  vs  Artur KOWALSKI  10/2

Wacław CZESNOWSKI  vs  Michał SZMIGIEL  11/9 

Andrzej WODNIAK  vs  Łukasz KRÓL  10/2

Filip WITAS  vs  Michał BIEŻUŃSKI  12/10

Klaudia WITAS  vs Stanisława WODNIAK  10/3

Hubert CZEKALSKI  vs Gabriel ZARĘBSKI  10/4

Waldemar WORTOLEC  vs Wolny Los

Patrycja SZMIDT  vs  wacłąw CZESNOWSKI  10/4

Robert STANKOWSKI  vs  Gosia WITAS  10/4

Jacek BUKIEL  vs  Sophie DONKOWA Walkower 

1/4 Finału: 1 set (6)

Andrzej WODNIAK  vs  Filip WITAS  6/3

Hubert CZEKALSKI  vs  Klaudia WITAS  6/3

Patrycja SZMIDT  vs  Waldemar WORTOLEC  6/3

Robert STANKOWSKI  vs  Jacek BUKIEL  7/5

1/2 Finału: 1 set (6)

Hubert CZEKALSKI  vs  Andrzej WODNIAK  7/5

Patrycja SZMIDT  vs  Robert STANKOWSKI  6/4

Finał: 1 set (6)

Hubert CZEKALSKI  vs  Patrycja SZMIDT  6/4

Błyskawiczny Debel: 2 Tiebreaki

1/4 Finału: 1 Tiebreak (10)

A.BUKIEL / F.WITAS  vs  R.SYLEC / M.BIEŻUŃSKI  10/6

J.BURDZIŃSKI / W.CZESNOWSKI  vs  darek / G.ZARĘBSKI  10/7

W.MEDYŃSKI / Ł.KRÓL  vs  A.BĄCZKOWSKI / S.DONKOWA  10/4

M.BODZIONY / H.CZEKLASKI  vs  A.WODNIAK / R.STANKOWSKI  10/6

1/2 Finału: 1 Tiebreak (10)

J.BURDZIŃSKI / W.CZESNOWSKI  vs  A.BUKIEL / F.WITAS  11/9

M.BODZIONY / H.CZEKLASKI  vs  W.MEDYŃSKI / Ł.KRÓL  10/6

Finał: 1 Tiebreak (10)

M.BODZIONY / H.CZEKLASKI  vs  J.BURDZIŃSKI / W.CZESNOWSKI   10/8

News - Blog Info

23.03.2021

 

WAŻNE ! UWAGA !

Niemcy ogłośli Lockdown ! Do dnia 18 Kwietnia 2021!

Mamy przerwę w Turniejach RdC i przerwę w treningach.

 

ZAPRASZAM na 169 Turniej Tenisa Rosenhof darek Cup w dniu ?, sobota godz.10.00

Pozdrawiam darek guziołek

 

25.10.2020

 

168 Międzynarodowy Turniej Tenisa ROSENHOF darek CUP, Görlitz 24.X. 2020. Mega Mocna Osada Turnieju - 7 Championów na starcie ! Tomasz Tryumfuje i zdobywa trzeci tytuł mistrza RdC.  WYNIKI Finałów - TRZECH Turniejów 168 RdC:

Main Open Tour - Tomasz ZIEMBIKIEWICZ Bolesławiec vs Łukasz PLUTA 7/6 6/3

Gran Tour Bonus - Radek KALAŚ Hradek n/N vs Drahoś ŚIPEK Frydlant 6/7 7/6 10/9 

Pequeńo Tour Bonus  - Thomas FUCHS Görlitz vs Albert TORES Görlitz 6/2 6/3

 

Gratulacje Tomasz !

 

Linki - Co robi Darek?

youtube 7060Darek
Trener & Zawodnik


youtube 7060Darek - Zawodnik Team-u Gelb Weiß Görlitz


youtube 7060Darek - Historyczne
Turnieje 1988 / 2016


Reklama - Linki

Sport & Raj Rozrywkowy

rosenhof werbung

Werbung

Werbung out