www.tennis-darek.net

Turniej w Mediach

LINKI które Potrzebujesz
"ROSENHOF darek CUP"


youtube 7060Filmy Turniejowe


photoblog11Zdjęcia Turniejowe


youtube 7060Turniejowy Profil Fanów


youtube 7060 Zawodnicy Turnieju


Najlepiej Sprawdż!

Probetraining PL

Po prostu sprawdż!
Wyrób sobie opinie i uzgodnij termin próbnego treningu ze mną.


 flagge de0173-38 56 825
flagge pl0048 / 602 603 589

Rosenhof darek Cup 97

pc285314Adam Tryumfuje !

97. Rosenhof darek Cup, Görlitz 28.12.2014 - Turniej można posumować, taaaak - kameralnie z gośćmi z daleka i tryumfem "Debiutantów"

Świetnie zaprezentował się, po raz pierwszy grający w turnieju - syn Adam, 12-sto letni Krzysztof BĄCZKOWSKI Pyskowice - zagrał w finale Pequeńo Bonus Turnieju.

Dobry mecz, stojący na bardzo wysokim poziomie rozegrali w ćwierćfinale Turnieju Głównego Adam Bączkowski Pyskowice & Wojtek Medyński Żary - wygrał Adam 7/5 3/6 10/5. Dobry mecz, można było oglądać w finale Gran Bonus Turnieju - pomiędzy Jakub Neubart Wrocław & Hubert Czekalski Żary oraz dobrze w grupie zagrał Darek Lefty Guziołek.

WYNIKI: Turniej Główny - Adam Dariusz Bukiel Zgorzelec 6/3 6/3 kontra Jakub Burdziński Zabrze - Gran Bonus Turniej - Jakub Neubart Wrocław 6/7 4/6 10/3 kontra Hubert Czekalski Żary - Pequeńo Bonus Turniej - Andrzej Adamczuk Lubań Śl. 6/4 6/2 kontra Krzysztof Bączkowski Pyskowice. Błyskawiczny Turniej Debla wygrała 10/4 para Jakub Burdziński Zabrze & Przemek Golubiński Jelenia Góra w finale kontra Hubert Czekalski Żary & Krzysztof Bączkowski Pyskowice.

Zawsze pamiętam o tym - iż Turniej Tworzymy My Wszyscy - FANI & MIŁOŚNICY TENISA !!! WIELKIE DZIĘKI WAM - ja.........darek guziołek.

Ponadto miło było mi powitać pięciu Nowych Zawodników: Kuba NEUBART Wrocław, Mateusz ZARUDZKI Wrocław, Krzysztof BĄCZKOWSKI Pyskowice, Krzysztof KONIUSZY Gliwice, Andrzej ADAMCZUK Siekierczyn.

Z atrakcji turniejowych: Statuetkę Lucky Men - wylosował - wygrał Adam BĄCZKOWSKI Pyskowice. Nagrodę YouTube - otrzymał Przemek GOLUBIŃSKI Jelenia Góra oraz Wpojtek MEDYŃSKI Żary , jest to wyróżnienie za najpopularniejszy Film z ich meczu. Linkowanie i Udostępnianie filmu powoduje po prostu większą oglądalność i dostęp Waszych Znajomych do waszego meczu - Polecam Trochę Aktywności !!! Warto........ Nagrodę Facebook - otrzymał Alexander PLUTTA Freilassig, za najszybsze zgłoszenie swojego udziału w turnieju, poprzez tzw. Wydarzenie na portalu Facebook. 

UWAGA !  FILMY z turnieju wkrótce na kanale YouTube (link na mojej stronie j/w)

ZAPRASZAM już na kolejny turniej - 98 Cup,11 Stycznia 2015 - Zapraszam, Pozdrawiam i Życzę Wszystkim Dobrego Nowego Roku 2015 ! Darek Guziołek

Wyniki 97 Rosenhof darek Cup: 

Formuła gier we wszystkich turniejach (2 sety od stanu 2:2 + decydujący Tiebreak do 10-ciu - tzw.martwy) zwycięzca grupy awansuje do Tur.Gł. drugie msc. do Gran Bonus oraz trzeci do Pequńo Bonus.

Gry w grupach eliminacyjnych:

Grupa "A"

(1) Adam BUKIEL  vs  Krzysztof BĄCZKOWSKI Pyskowice   6/2 7/5

(1) ) Adam BUKIEL  vs  Przemek GOLUBIŃSKI Jelenia Góra   6/3 6/3

Przemek GOLUBIŃSKI Jelenia Góra vs  Krzysztof BĄCZKOWSKI Pyskowice   6/3 6/4

Grupa "B"

(2) darek  guziołek  Zgorzelec  vs  Kuba NEUBART Wrocław   Walkover

(2) darek guziołek  Zgorzelec  vs  Andrzej ADAMCZUK Siekierczyn   6/3 6/2

Kuba NEUBART Wrocław  vs  Andrzej ADAMCZUK Siekierczyn   6/3 7/5

Grupa "C"

(3) Wojtek MEDYŃSKI Żary  vs  Jacek BUKIEL Zgorzelec   6/2 6/3

(3) Wojtek MEDYŃSKI Żary  vs  Krzysztof KONIUSZY Gliwice   6/4 6/4   

Krzysztof KONIUSZY Gliwice  vs  Jacek BUKIEL Zgorzelec   6/2 6/2

Grupa "D"

(3) Roman LISAK Lwówek Śl.  vs  Alexander PLUTTA Freilassig   6/2 6/2      

(3) Roman LISAK Lwówek Śl.  vs  Oskar RÓŻYCKI Zgorzelec   6/2 6/2

Alexander PLUTTA Freilassig  vs  Oskar RÓŻYCKI Zgorzelec   4/6 6/2 10/7

Grupa "E"

(5) Jakub BURDZIŃSKI Zabrze  vs  darek Lefty guziołek   6/3 6/2 

(5) Jakub BURDZIŃSKI Zabrze  vs  Wacław CZESNOWSKI Zgorzelec   6/3 6/3

darek Lefty guziołek  vs Wacław CZESNOWSKI Zgorzelec   3/6 7/6 (4) 10/7  

Grupa "F"

(6) Adam BĄCZKOWSKI Pyskowice  vs  Hubert CZEKALSKI Żary   6/2 6/3

(6) Adam BĄCZKOWSKI Pyskowice  vs  Mateusz ZARUDZKI Wrocław   6/2 6/4

Hubert CZEKALSKI Żary  vs  Mateusz ZARUDZKI Wrocław   Walkover

Turniej G ł ó w n y:

1/4 Finału: 

(6) Adam BĄCZKOWSKI  vs  (3) Wojtek MEDYŃSKI   7/5 3/6 10/5

(5) Jakub BURDZIŃSKI  vs  (4) Roman LISAK   6/7 (6) 7/6 (5) 10/9

1/2 Finału: 

(1) Adam BUKIEL  vs  (6) Adam BĄCZKOWSKI   6/3 6/3

(5) Jakub BURDZIŃSKI  vs  (2) darek  guziołek   6/4 5/7 10/3

Finał: 

(1) Adam BUKIEL  vs  (5) Jakub BURDZIŃSKI   6/3 6/3 

Gran Bonus Turniej:

1/4 finału:

Hubert CZEKALSKI  vs  Krzysztof KONIUSZY   7/6 6/7 10/9

Alexanser PLUTTA  vs  darek Lefty guziołek   Walkover

1/2 finału:

Hubert CZEKALSKI   vs  Przemek GOLUBIŃSKI   6/3 6/4

Kuba NEUBART  vs  Alexander PLUTTA   6/4 7/5

Finał:

Kuba NEUBART  vs  Hubert CZEKALSKI   7/6 4/6 10/3

Pequeńo Bonus Turniej 

1/4 Finału: 

Wacław CZESNOWSKI  vs  Oskar RÓŻYCKI   6/4 6/4

1/2 Finału:  

Krzysztof BĄCZKOWSKI  vs Jacek BUKIEL   

Andrzej ADAMCZUK vs  Wacław CZESNOWSKI   Walkover

Finał:  

Andrzej ADAMCZUK  vs   Krzysztof BĄCZKOWSKI

Błyskawiczny Debel: 1 Tiebreak (10)

1/4 Finału:

A.BUKIEL / K.KONIUSZY  vs K.NEUBART / O.RÓŻYCKI   10/4

H.CZEKALSKI / K.BĄCZKOWSKI  vs  R.LISAK / A.PLUTTA  10/9

J.BURDZIŃSKI / P.GOLUBIŃSKI  vs  A.BĄCZKOWSKI / W.CZESNOWSKI  10/6

W.MEDYŃSKI / J.BUKIEL vs  D.GUZIŁEK / A.ADAMCZUK   10/8 

1/2 Finału:

H.CZEKALSKI / K.BĄCZKOWSKI  vs A.BUKIEL / K.KONIUSZY  10/7

J.BURDZIŃSKI / P.GOLUBIŃSKI  vs  W.MEDYŃSKI / J.BUKIEL 10/2  

Finał:

J.BURDZIŃSKI / P.GOLUBIŃSKI  vs  H.CZEKALSKI / K.BĄCZKOWSKI   10/4

 

News - Blog Info

23.03.2021

 

WAŻNE ! UWAGA !

Niemcy ogłośli Lockdown ! Do dnia 18 Kwietnia 2021!

Mamy przerwę w Turniejach RdC i przerwę w treningach.

 

ZAPRASZAM na 169 Turniej Tenisa Rosenhof darek Cup w dniu ?, sobota godz.10.00

Pozdrawiam darek guziołek

 

25.10.2020

 

168 Międzynarodowy Turniej Tenisa ROSENHOF darek CUP, Görlitz 24.X. 2020. Mega Mocna Osada Turnieju - 7 Championów na starcie ! Tomasz Tryumfuje i zdobywa trzeci tytuł mistrza RdC.  WYNIKI Finałów - TRZECH Turniejów 168 RdC:

Main Open Tour - Tomasz ZIEMBIKIEWICZ Bolesławiec vs Łukasz PLUTA 7/6 6/3

Gran Tour Bonus - Radek KALAŚ Hradek n/N vs Drahoś ŚIPEK Frydlant 6/7 7/6 10/9 

Pequeńo Tour Bonus  - Thomas FUCHS Görlitz vs Albert TORES Görlitz 6/2 6/3

 

Gratulacje Tomasz !

 

Linki - Co robi Darek?

youtube 7060Darek
Trener & Zawodnik


youtube 7060Darek - Zawodnik Team-u Gelb Weiß Görlitz


youtube 7060Darek - Historyczne
Turnieje 1988 / 2016


Reklama - Linki

Sport & Raj Rozrywkowy

rosenhof werbung

Werbung

Werbung out