www.tennis-darek.net

Turniej w Mediach

LINKI które Potrzebujesz
"ROSENHOF darek CUP"


youtube 7060Filmy Turniejowe


photoblog11Zdjęcia Turniejowe


youtube 7060Turniejowy Profil Fanów


youtube 7060 Zawodnicy Turnieju


Najlepiej Sprawdż!

Probetraining PL

Po prostu sprawdż!
Wyrób sobie opinie i uzgodnij termin próbnego treningu ze mną.


 flagge de0173-38 56 825
flagge pl0048 / 602 603 589

Rosenhof darek Cup 105

Champion Marek WRÓBLEWSKI & darek guziołek.Marek po raz pierwszy Tryumfuje !

105 Rosenhof darek Cup, Görlitz 18.10.2015 - to turniej pod znakiem nowego Championa, Marek WRÓBLEWSKI Zgorzelec zdobywa swój pierwszy tytuł i zostaje kolejnym 22 Tryumfatorem Turnieju Rosenhof darek cup w jego ośmioletniej historii.

Cała historia miała dodatkowy sympatyczny smaczek, bowiem w finale Marek pokonał swojego było trenera darka, z lat dziewięćdziesiątych! 

 A więc w Turnieju Głównym tryumfował, Marek WRÓBLEWSKI Zgorzelec, w meczu finałowym pokonał 6/3 6/2 darek guziołek. Gratulacje Marek - pierwsza Twoja gwiazdka na Banerze Championów!

W innych turniejach: Gran Bonus Turniej - wygrała Klaudia WITAS Bolesławiec w finale pokonała 6/4 4/6 10/8 Przemek Golubiński Jelenia Góra. Pequeńo Bonus Turniej - wygrał Olaf KUCZ Gorzów Wlkp. ogrywając w meczu finałowym Norberta WITAS Bolesławiec 6/2 6/2       

Wyróżnienia specjalne: wyróżnienie Facebook - otrzymała, Małgorzata WITAS Bolesławiec, jako pierwsza zgłosiła swój udział w Wydarzeniu 105 Cup ! wyróżnienie YouTube 

Zawsze pamiętam o tym - iż Turniej Tworzymy My Wszyscy - FANI & MIŁOŚNICY TENISA !!! WIELKIE DZIĘKI WAM - ja.........darek guziołek. 

Wyniki 105 Rosenhof darek Cup: 

Grupy eliminacyjne: do 2 wygranych setów (sety od stanu 2:2, trzeci set Tiebreak do 10 pkt.)  Awans do turnieju głównego - 1 msc. z grupy 3-osob. i 1 & 2 msc. z grupy 4-osob. Pozostali zawodnicy grają w Gran & Pequeńo Bonus Turnieju.

Grupa "1"

(1) darek  guziołek  Zgorzelec  vs  Michał SZMIGIEL Siekierczyn   6/4 6/2

(1) darek  guziołek  Zgorzelec  vs  Michał BIEŻUŃSKI Zgorzelec   6/3 6/3

 Michał BIEŻUŃSKI  vs  Michał SZMIGIEL   7/6 (6) 6/2

Grupa "2"

(2) Marek WRÓBLEWSKI Zgorzelec  vs  Małgorzata WITAS Bolesławiec   6/2 6/2

(2) Marek WRÓBLEWSKI Zgorzelec  vs  Jurgen SPRINGER  Görlitz   6/3 6/3

(2) Marek WRÓBLEWSKI Zgorzelec  vs Przemek GOLUBIŃSKI J.Góra   6/4 6/2

Jurgen SPRINGER  vs  Małgorzata WITAS   6/2 6/2

Jurgen SPRINGER  vs  Przemek GOLUBIŃSKI   6/2 6/4
 
Przemek GOLUBIŃSKI  vs  Małgorzata WITAS   6/3 6/2 

Grupa "3"

(3) Sławek HORODECKI Zgorzelec  vs Filip WITAS Bolesławiec   6/3 6/4 

(3)Sławek HORODECKI Zgorzelec  vs  Adam ŁUCZYŃSKI Leśna   6/3 6/3

Adam ŁUCZYŃSKI   vs  Filip WITAS   6/4 7/6 (3)

Grupa "4"

Adam BŁASZCZYŃSKI Zgorzelec  vs  (4) Klaudia WITAS Bolesławiec   7/5 6/3

Andrzej MAŁY Bogatynia  vs  Adam BŁASZCZYŃSKI Zgorzelec   5/7 6/4 10/9 

 

(4) Klaudia WITAS  vs  Andrzej MAŁY   3/6 6/3 10/5

Grupa "5"

(5) Hubert CZEKALSKI Żary  vs Olaf KUCZ Gorzów Wlkp.   6/3 6/4

(5) Hubert CZEKALSKI Żary  vs Przemek RÓŻAŁOWSKI Zgorzelec   6/3 6/2 

Przemek RÓŻAŁOWSKI  vs  Olaf KUCZ   6/3 6/4   

Grupa "6"

(6) Michał ŁAPIŃSKI J.Góra  vs  Norbert WITAS Bolesławiec   6/3 6/3 

(6) Michał ŁAPIŃSKI J.Góra  vs  Daniel KUCZ Skwierzyna   7/6 (3) 6/3

Daniel KUCZ  vs  Norbert WITAS   7/6 (2) 7/5

Turniej G ł ó w n y:

1/4 Finału: 

(1) darek  guziołek  vs wolny Los

Adam BŁASZCZYŃSKI  vs  (5) Hubert CZEKALSKI   6/3 6/3

Jurgen SPRINGER  vs  (3) Sławek HORODECKI   6/3 6/2

(2) Marek WRÓBLEWSKI  vs  (6) Michał ŁAPIŃSKI   5/7 6/4 10/5

1/2 Finału: 

(1) darek  guziołek  vs  Adam BŁASZCZYŃSKI   6/3 6/4

(2) Marek WRÓBLEWSKI  vs  Jurgen SPRINGER    6/4 6/3

Finał:  

(2) Marek WRÓBLEWSKI  vs  (1) darek  guziołek   6/3 6/2

Gran Bonus Turniej:

1/4 Finału: 

Michał BIEŻUŃSKI  vs  Wolny Los

Klaudia WITAS  vs  Przemek RÓŻAŁOWSKI   2/6 6/3 10/8  

Adam ŁUCZYŃSKI  vs  Daniel KUCZ   6/4 6/4

Przemek GOLUBIŃSKI  vs  Wolny Los

 1/2 Finału: 

Klaudia WITAS  vs  Michał BIEŻUŃSKI   4/6 6/3 10/6

Przemek GOLUBIŃSKI  vs  Adam ŁUCZYŃSKI   6/3 5/7 10/7

Finał:

Klaudia WITAS  vs  Przemek GOLUBIŃSKI   6/4 4/6 10/8

Pequeńo Bonus Turniej:

1/4 Finału:

Norbert WITAS  vs  Filip WITAS    6/4 7/5

1/2 Finału:

Olaf KUCZ  vs  Michał SZMIGIEL6/4 6/2

 

Norbert WITAS  vs  Małgorzata WITAS   Walkover

Finał:

Olaf KUCZ  vs  Norbert WITAS   6/2 6/2  

 


News - Blog Info

23.03.2021

 

WAŻNE ! UWAGA !

Niemcy ogłośli Lockdown ! Do dnia 18 Kwietnia 2021!

Mamy przerwę w Turniejach RdC i przerwę w treningach.

 

ZAPRASZAM na 169 Turniej Tenisa Rosenhof darek Cup w dniu ?, sobota godz.10.00

Pozdrawiam darek guziołek

 

25.10.2020

 

168 Międzynarodowy Turniej Tenisa ROSENHOF darek CUP, Görlitz 24.X. 2020. Mega Mocna Osada Turnieju - 7 Championów na starcie ! Tomasz Tryumfuje i zdobywa trzeci tytuł mistrza RdC.  WYNIKI Finałów - TRZECH Turniejów 168 RdC:

Main Open Tour - Tomasz ZIEMBIKIEWICZ Bolesławiec vs Łukasz PLUTA 7/6 6/3

Gran Tour Bonus - Radek KALAŚ Hradek n/N vs Drahoś ŚIPEK Frydlant 6/7 7/6 10/9 

Pequeńo Tour Bonus  - Thomas FUCHS Görlitz vs Albert TORES Görlitz 6/2 6/3

 

Gratulacje Tomasz !

 

Linki - Co robi Darek?

youtube 7060Darek
Trener & Zawodnik


youtube 7060Darek - Zawodnik Team-u Gelb Weiß Görlitz


youtube 7060Darek - Historyczne
Turnieje 1988 / 2016


Reklama - Linki

Sport & Raj Rozrywkowy

rosenhof werbung

Werbung

Werbung out