www.tennis-darek.net

Turniej w Mediach

LINKI które Potrzebujesz
"ROSENHOF darek CUP"


youtube 7060Filmy Turniejowe


photoblog11Zdjęcia Turniejowe


youtube 7060Turniejowy Profil Fanów


youtube 7060 Zawodnicy Turnieju


Najlepiej Sprawdż!

Probetraining PL

Po prostu sprawdż!
Wyrób sobie opinie i uzgodnij termin próbnego treningu ze mną.


 flagge de0173-38 56 825
flagge pl0048 / 602 603 589

Rosenhof darek Cup 78

p4071417Adam Bukiel po raz 14-sty !

78 Rosenhof darek Cup, Görlitz, 07 Kwietnia 2013 - to już 14-sty Tryumf Adama BUKIELA ze Zgorzelca, w półfinale Adam pokonał 6/1 Ewe BUJŁO Zgorzelec a w finale 6/4 po zaciętym meczu zawodnika z Görlitz Chris FRENZEL. Mały Finał wygrał 6/2 Roman LISAK Lwówek Śl. kontra Ewa BUJŁO. Bonus Turniej wygrał Kai PRASEL z Niesky w finale z Klaudią WITAS Bolesławiec. Turniej Deblowy należał do pary Adam BUKIEL Zgorzelec i Katja BALVIN Görlitz , w finale pokonali parę Chris FRENZEL Görlitz i Klaudia WITAS Bolesławie.

Z tradycyjnych atrakcji turniejowych: Statuetkę Lucky Men - wylosował Ewa BUJŁO ze Zgorzelca. Tenisowy Quiz - pytanie zadawała Klaudia WITAS z Bolesławca a prawidłowej odpowiedzi udzielił Adam BUKIEL ze Zgorzelca.Typowanie meczu Finałowego - dobrze skład finału przewidywało 8 uczestników: Tadeusz GĘBUŚ, NIkola GRELA, Alk MODEMANN, Thomas FUCHS, Tomek SAWICKI, Norbert WITAS, Gosia WITAS, Ewa BUJŁO. Nagroda dla nich już 20 pażdziernika podczas 79 Cup. 

 

Wyniki 78 Rosenhof darek Cup:

Grupy eliminacyjne: awans z 1 & 2 miejsca, pozostali zawawodnicy grają w Bonus Turnieju.

Grupa "A"

(1) Adam BUKIEL Zgorzelec  vs  Amadeusz DROZD Zgorzelec   6/0

(1) Adam BUKIEL Zgorzelec  vs  Jarek BOCZAR Bolesławiec   7/6

(1) Adam BUKIEL Zgorzelec  vs  Tomek SAWICKI Zgorzelec  6/2

Tomek SAWICKI Zgorzelec vs  Amadeusz DROZD Zgorzelec   6/0

Tomek SAWICKI Zgorzelec vs  Jarek BOCZAR Bolesławiec  6/4

Jarek BOCZAR Bolesławiec  vs  Amadeusz DROZD Zgorzelec  6/0   

Grupa "B"

(2) Chris FRENZEL Görlitz vs  Katja BALVIN Görlitz   6/0

(2) Chris FRENZEL Görlitz vs  Norbert WITAS Bolesławiec   6/0

(2) Chris FRENZEL Görlitz vs Tadeusz GĘBUŚ Zgorzelec   6/0

Tadeusz GĘBUŚ Zgorzelec  vs  Katja BALVIN Görlitz  6/2

Tadeusz GĘBUŚ Zgorzelec  vs  Norbert WITAS Bolesławiec   7/6 (7)

Katja BALVIN Görlitz  vs  Norbert WITAS Bolesławiec  6/1

Grupa "C"

(3) Roman LISAK Bolesławiec  vs  Ewa BUJŁO  Zgorzelec   6/2

(3) Roman LISAK Bolesławiec  vs Klaudia WITAS Bolesławiec    6/2

(3) Roman LISAK Bolesławiec vs  Rafał OLEJNIK Zgorzelec   6/0

Ewa BUJŁO  Zgorzelec  vs  Klaudia WITAS Bolesławiec   6/2

Ewa BUJŁO  Zgorzelec  vs  Rafał OLEJNIK Zgorzelec   6/0

Klaudia WITAS Bolesławiec  vs  Rafał OLEJNIK Zgorzelec  6/0

Grupa "D"

(4) darek guziołek Zgorzele  vs  Nikola GRELA Zgorzelec   6/1

(4) darek guziołek Zgorzelevs  vs  Falk MODEMANN Görlitz   6/1

(4) darek guziołek Zgorzele  vs  Kai PRASEL Niesky   6/0

Falk MODEMANN Görlitz  vs  Nikola GRELA Zgorzelec  6/4

Falk MODEMANN Görlitz  vs  Kai PRASEL NIesky  6/4

Kai PRASEL Niesky  vs Nikola GRELA Zgorzelec  6/3

Grupa "E"

(5) Thomas FUCHS Görlitz  vs  Laure TEILLET  Görlitz  6/1

(5) Thomas FUCHS Görlitz  vs  Wojtek BĄCZEK Bolesławiec  6/4

(5) Thomas FUCHS Görlitz  vs  Wacław CZESNOWSKI Zgorzelec  6/1

Wojtek BĄCZEK Bolesławiec  vs  Laure TEILLET  Görlitz  6/1

Wojtek BĄCZEK Bolesławiec  vs  Wacław CZESNOWSKI Zgorzelec  6/2

Wacław CZESNOWSKI Zgorzelec  vs  Laure TEILLET Görlitz 6/3

Turniej Główny:

1/8 Finału:
Ewa BUJŁO  vs  Tadeusz GĘBUŚ   6/4
Thomas FUCHS  vs  Tomek SAWICKI  7/5
1/4 Finału: 1 set

(1) Adam BUKIEL Zgorzelec vs  Wojtek BĄCZEK   v/o

Ewa BUJŁO  vs  (4) darek guziołek  6/4
 
(3) Roman LISAK  vs  Thomas FUCHS  7/6 (3)

(2) Chris FRENZEL Görlitz vs  Falk MODEMANN   6/0

1/2 Finału: 1 set

(1) Adam BUKIEL vs  Ewa BUJŁO  6/1

(2) Chris FRENZEL  vs  (3) Roman LISAK   6/1

Finał: 1 set

(1) Adam BUKIEL  vs  Chris FRENZEL  6/1

Mały Finał: 1 set

(3) Roman LISAK  vs  Ewa BUJŁO   6/2

Bonus Turniej 1/2 Finału: (1 set)

Klaudia WITAS  vs  Laure TEILLET  6/2  

Kai PRASEL  vs  Katja BALVIE   6/2 

Finał: 1 set

Kai PRASEL  vs  Klaudia WITAS  6/4

Turniej Deblowy: Super Tiebreaki

1/4 Finału:

A.BUKIEL/K/BALVIN  vs  W.BĄCZEK/J.BOCZAR  10/4

D.GUZIOŁEK/A.DROZD  vs  T.FUCHS/N.WITAS  10/8

R.LISAK/E.BUJŁO  vs  F.MODEMANN/W.CZESNOWSKI  10/6

Ch.FRENZEL.K.WITAS  vs  N.GRELA.T.SAWICKI  10/7

1/2 Finału:

A.BUKIEL/K/BALVIN  vs  D.GUZIOŁEK/A.DROZD  10/4
Ch.FRENZEL.K.WITAS  vs  R.LISAK/E.BUJŁO  10/8

Finał:

A.BUKIEL / K.BALVIN  vs   Ch.FRENZEL.K.WITAS  10/8

News - Blog Info

23.03.2021

 

WAŻNE ! UWAGA !

Niemcy ogłośli Lockdown ! Do dnia 18 Kwietnia 2021!

Mamy przerwę w Turniejach RdC i przerwę w treningach.

 

ZAPRASZAM na 169 Turniej Tenisa Rosenhof darek Cup w dniu ?, sobota godz.10.00

Pozdrawiam darek guziołek

 

25.10.2020

 

168 Międzynarodowy Turniej Tenisa ROSENHOF darek CUP, Görlitz 24.X. 2020. Mega Mocna Osada Turnieju - 7 Championów na starcie ! Tomasz Tryumfuje i zdobywa trzeci tytuł mistrza RdC.  WYNIKI Finałów - TRZECH Turniejów 168 RdC:

Main Open Tour - Tomasz ZIEMBIKIEWICZ Bolesławiec vs Łukasz PLUTA 7/6 6/3

Gran Tour Bonus - Radek KALAŚ Hradek n/N vs Drahoś ŚIPEK Frydlant 6/7 7/6 10/9 

Pequeńo Tour Bonus  - Thomas FUCHS Görlitz vs Albert TORES Görlitz 6/2 6/3

 

Gratulacje Tomasz !

 

Linki - Co robi Darek?

youtube 7060Darek
Trener & Zawodnik


youtube 7060Darek - Zawodnik Team-u Gelb Weiß Görlitz


youtube 7060Darek - Historyczne
Turnieje 1988 / 2016


Reklama - Linki

Sport & Raj Rozrywkowy

rosenhof werbung

Werbung

Werbung out