www.tennis-darek.net

Turniej w Mediach

LINKI które Potrzebujesz
"ROSENHOF darek CUP"


youtube 7060Filmy Turniejowe


photoblog11Zdjęcia Turniejowe


youtube 7060Turniejowy Profil Fanów


youtube 7060 Zawodnicy Turnieju


Najlepiej Sprawdż!

Probetraining PL

Po prostu sprawdż!
Wyrób sobie opinie i uzgodnij termin próbnego treningu ze mną.


 flagge de0173-38 56 825
flagge pl0048 / 602 603 589

Rosenhof darek Cup 96

pc225086Gabriel Tryumfuje !

96 Rosenhof darek Cup, Görlitz 21.12.2014 - Był to turniej wyjątkowy i to z kilku powodów ! Pierwszy to można by go nazwać - Turniejem POKOLENIOWYM ! najmłodszy uczestnik liczył sobie 8.5 roku i wykazał się wielką dojrzałością na korcie i poza nim BRAVO Andrzej CHOROSTIN Zielona Góra ! a najstarszy to 60-cio latek Tadeusz GĘBUŚ Zgorzelec !

Wielki Szacunek dla was, za aktywność i chęć rywalizacji.

Drugi z powodów wyjątkowości turnieju, to mecz finałowy rozpoczął się w niedzielę a zakończył w poniedziałek ! już raz była taka sytuacja,ale to było wiele wiele lat temu.

Ponadto miło było mi powitać siedmiu Nowych Zawodników z dwóch nowych miast ! Drezdenko i Międzyrzecz. Trzeci, raczej negatywny akcent - po raz pierwszy w ośmioletniej historii turnieju, nie odbyły się dwa mecze półfinałowe Turnieju Głónego.........WYNIKI : Finał Głównego Turnieju - Gabriel Hetnar pokonał 6/3 6/2 Michał Bodziony & Finał Gran Bonus Turnieju - Arek Paniczak ograł 7/6 (6) Paweł Maczel & Finał Pequńo Bonus Turnieju - Tadeusz Gębuś wygrał 6/3 z Adam Nowakowski bratem Alicja Nowakowska & Finał Błyskawicznego Turnieju Debla - Gabriel Hetnar z Przemek Golubiński wygrali 10/7 z Daniel Ignatowicz i Adam Nowakowski.       

Zawsze pamiętam o tym - iż Turniej Tworzymy My Wszyscy - FANI & MIŁOŚNICY TENISA !!! WIELKIE DZIĘKI WAM - ja.........darek guziołek.

UWAGA !  FILMY z turnieju wkrótce na kanale YouTube (link na mojej stronie.

ZAPRASZAM już na kolejny turniej - wyjątkowo już w tym tygodniu - czyli tym razem gramy tydzień w tydzień !!! 97 Cup - 28 Grudnia 2014 - Będzie Szampan i Noworoczne Życzenia ! Zapraszam i Pozdrawiam. 

Z atrakcji turniejowych: Statuetkę Lucky Men - wylosował - wygrał  Andrzej CHOROSTIN Zielona GóraSzampanik YouTube - otrzymał Wacław CZESNOWSKI Zgorzelec, jest to wyróżnienie za najpopularniejszy Film z meczu. Linkowanie i Udostępnianie filmu powoduje po prostu większą oglądalność i dostęp Waszych Znajomych do waszego meczu - Polecam Trochę Aktywności !!! Warto........ Szampanik Facebook - otrzymał hubert CZEKALSKI Żary za najszybsze zgłoszenie swojego udziału w turnieju, poprzez tzw. Wydarzenie na portalu Facebook.  

Wyniki 96 Rosenhof darek Cup: 

Formuła gier we wszystkich turniejach (2 sety od stanu 2:2 + decydujący Tiebreak do 10-ciu - tzw.martwy) zwycięzca grupy awansuje do Tur.Gł. drugie msc. do Gran Bonus oraz trzeci do Pequńo Bonus.

Gry w grupach eliminacyjnych:

Grupa "A"

(1) Michał BODZIONY Lubań Śl.  vs  Szymon MŁYNEK Zgorzelec   6/2 6/3

(1) ) Michał BODZIONY Lubań Śl. vs Krzysztof GOLATA Drezdenko 3/6 6/4 10/2

Krzysztof GOLATA Drezdenko  vs  Szymon MŁYNEK Zgorzelec   6/3 6/4

Grupa "B"

(2) Gabriel HETNAR Zgorzelec   vs  Michał ORNAT Zielona Góra  6/3 6/3

(2) Gabriel HETNAR Zgorzelec  vs  Michał WIŚNIEWSKI Skwierzyna  6/3 6/3

Michał WIŚNIEWSKI Skwierzyna  vs  Michał ORNAT Zielona Góra  6/2 6/3

Grupa "C"

(3) darek  guziołek  Zgorzelec vs  Franz MELKOWSKI Görlitz   6/2 6/2

(3) darek  guziołek  Zgorzelec  vs  Michał BIEŻUŃSKI Zgorzelec   6/3 6/2

Michał BIEŻUŃSKI Zgorzelec  vs Franz MELKOWSKI Görlitz   6/3 6/3

Grupa "D"

(4) Wojtek MEDYŃSKI Żary  vs  Andrzej CHOROSTIN   6/3 6/3   

(4) Wojtek MEDYŃSKI Żary  vs  Mateusz PTASZEK Zgorzelec   6/2 6/2

Mateusz PTASZEK Zgorzelec    vs  Andrzej CHOROSTIN   6/2 6/2

Grupa "E"

(5) Daniel IGNATOWICZ Z.Góra  vs  Gabriel ZARĘBSKI Zgorzelec  6/2 6/2 

(5) Daniel IGNATOWICZ Z.Góra  vs  Oliver KURZYMSKI Z.Góra  6/3 6/4  

(5) Daniel IGNATOWICZ Z.Góra  vs  Przemek GOLIUBIŃSKI J.Góra  6/3 6/2

Przemek GOLIUBIŃSKI J.Góra  vs  Gabriel ZARĘBSKI Zgorzelec  7/6 (4) 4/6 10/7
 
Przemek GOLIUBIŃSKI J.Góra  vs  Oliver KURZYMSKI Z.Góra  6/2 6/3
 
Gabriel ZARĘBSKI Zgorzelec  vs  Oliver KURZYMSKI Z.Góra  6/2 6/3

Grupa "F"

(6) Czesław BODZIONY Lubań Śl.  vs  Barnaba BILSKI Z.Góra   6/3 6/3 

(6) Czesław BODZIONY Lubań Śl.  vs  Arek PANICZAK J.GÓRA   6/3 7/5

Arek PANICZAK J.GÓRA  vs   Barnaba BILSKI Z.Góra   6/3 6/3 

Grupa „G”

(7) Michał ŁAPIŃSKI J.Góra  vs  Adam NOWAKOWSKI Görlitz   6/2 6/2

(7) Michał ŁAPIŃSKI J.Góra   vs  Mariusz WIŚNIEWSKI Skwierzyna   6/3 6/4

Mariusz WIŚNIEWSKI Skwierzyna   vs  Adam NOWAKOWSKI Görlitz   6/2 6/2

Grupa „H”

(8) Hubert CZEKALSKI Żary  vs  Tomek SAWICKI Zgorzelec   7/5 7/5

(8) Hubert CZEKALSKI Żary  vs   Tadeusz GĘBUŚ Zgorzelec   6/3 6/3

Tomek SAWICKI Zgorzelec    vs  Tadeusz GĘBUŚ Zgorzelec   6/4 7/5

Grupa "I"

Radek BASIŃSKI Międzyrzecz  vs  (9) Paweł MACZEL J.Góra   6/3 3/6 10/2
 
Radek BASIŃSKI Międzyrzecz  vs  Wacław CZESNOWSKI Zgorzelec   6/4 7/6 (6)
 
(9) Paweł MACZEL J.Góra  vs  Wacław CZESNOWSKI Zgorzelec   6/3 6/2  
 
Grupa "J"

Wojtek GUŚNIOWSKI Międzyrzecz vs (10)Jarek SZUSTAK Wojcieszów 6/2 7/6 (4)

Wojtek GUŚNIOWSKI Międzyrzecz  vs  Daniel KUCZ Skwierzyna   6/3 7/5
 
(10) Jarek SZUSTAK Wojcieszów  vs  Daniel KUCZ Skwierzyna   6/2 6/4

Turniej G ł ó w n y:

1/8 Finału: 

Hubert CZEKALSKI  vs  Radek BASIŃSKI   6/3 7/5   

Wojtek GUŚNIOWSKI  vs  Michał ŁAPIŃSKI   7/6 (6) 6/4

Czeław Bodziony  vs  Przemek GOLUBIŃSKI   6/7 (5) 6/4 10/7

1/4 Finału:

(1) Michał BODZIONY  vs  Hubert CZEKALSKI   6/4 6/2
 
(5) Daniel IGNATOWICZ  vs  (4) Wojtek MEDYŃSKI   7/5 6/2
 
(2) Gabriel HETNAR  vs  Wojtek GUŚNIOWSKI  6/3 6/3 
 
(3) darek guziołek  vs  Czesław BODZIONY   6/3 6/2 

1/2 Finału: 1 set

(1) Michał BODZIONY  vs  (5) Daniel IGNATOWICZ  Walkover   

(2) Gabriel HETNAR  vs  (3) darek guziołek   Walkover

Finał:  

(1) Gabriel HETNAR  vs  (1) Michał BODZIONY   6/3 6/2

Gran Bonus Turniej

1/8 finału: 1 set (od stanu 2:2)

Paweł MACZEL  vs  Tomek SAWICKI   6/3

Jarek SZUSTAK  vs  Mariusz WIŚNIEWKSI   7/5

1/4 finału:

Paweł MACZEL  vs  Krzysztof GOLATA   6/4

Mateusz PTASZEK  vs  Gabriel ZARĘBSKI   v-o

Jarek SZUSTAK  vs  Michał WIŚNIEWSKI   6/3

Arek PANICZAK  vs  Michał BIEŻUŃSKI   6/4

1/2 finału:

Paweł MACZEL  vs  Mateusz PTASZEK   6/3

Arek PANICZAK  vs  Jarek SZUSTAK   7/6 (4)

Finał:

Arek PANICZAK  vs  Paweł MACZEL   7/6 (6)

Pequeńo Bonus Turniej 

1/4 Finału: 1 set od stanu 2/2

Tadeusz GĘBUŚ  vs  Wacław CZESNOWSKI   v-o

Adam NOWAKOWSKI  vs Daniel KUCZ   7/5

1/4 Finału:

Tadeusz GĘBUŚ  vs  szymon MŁYNEK   7/6 (3)

Oliver KURZYMSKI  vs  Andrzej CHOROSTIN   6/3

Adam NOWAKOWSKI  vs  Michał ORNAT   6/2

Barnaba BILSKI  vs  Franz MELKOWSKI   v-o

1/2 Finału: 

Tadeusz GĘBUŚ  vs  Oliver KURZYMSKI   v-o  

Adam NOWAKOWSKI  vs  Barnaba BILSKI   v-o

Finał: 

Tadeusz GĘBUŚ  vs   Adam NOWAKOWSKI   6/3

Błyskawiczny Debel: 1 Tiebreak (10)

1/8 Finału:

M.WIŚNIEWSKI / W.GUŚNOWSKI  vs  Sz.MŁYNEK / T.SAWICKI   10/8

D.IGNATOWICZ / A.NOWAKOWSKI  vs  R.BASIŃSKI / T.GĘBUŚ   10/7

H.CZEKLASKI / BIEŻUŃSKI  vs  K.GOLATA / A.CHOROSTIN   10/7

Cz.BODZIONY / A.PANICZAK  vs  J.SZUSTAK / B/BILSKI   10/1

P.MACZEL / M/WIŚNIEWSKI  vs  D.KUCZ / O.KURZYMSKI   10/4

1/4 Finału:

M.WIŚNIEWSKI / W.GUŚNOWSKI  vs  M.BODZIONY / M.PTASZEK   10/8

D.IGNATOWICZ / A.NOWAKOWSKI  vs  H.CZEKLASKI / BIEŻUŃSKI   10/9

Cz.BODZIONY / A.PANICZAK  vs  W.MEDYŃSKI / M.ORNAT   10/5

G.HETNAR / P.GOLUBIŃSKI  vs  P.MACZEL / M/WIŚNIEWSKI   10/7 

1/2 Finału:

D.IGNATOWICZ / A.NOWAKOWSKI  vs  M.WIŚNIEWSKI / W.GUŚNOWSKI   10/9

G.HETNAR / P.GOLUBIŃSKI  vs  Cz.BODZIONY / A.PANICZAK   10/7  

Finał:

G.HETNAR / P.GOLUBIŃSKI  vs D.IGNATOWICZ / A.NOWAKOWSKI   10/7

 

News - Blog Info

23.03.2021

 

WAŻNE ! UWAGA !

Niemcy ogłośli Lockdown ! Do dnia 18 Kwietnia 2021!

Mamy przerwę w Turniejach RdC i przerwę w treningach.

 

ZAPRASZAM na 169 Turniej Tenisa Rosenhof darek Cup w dniu ?, sobota godz.10.00

Pozdrawiam darek guziołek

 

25.10.2020

 

168 Międzynarodowy Turniej Tenisa ROSENHOF darek CUP, Görlitz 24.X. 2020. Mega Mocna Osada Turnieju - 7 Championów na starcie ! Tomasz Tryumfuje i zdobywa trzeci tytuł mistrza RdC.  WYNIKI Finałów - TRZECH Turniejów 168 RdC:

Main Open Tour - Tomasz ZIEMBIKIEWICZ Bolesławiec vs Łukasz PLUTA 7/6 6/3

Gran Tour Bonus - Radek KALAŚ Hradek n/N vs Drahoś ŚIPEK Frydlant 6/7 7/6 10/9 

Pequeńo Tour Bonus  - Thomas FUCHS Görlitz vs Albert TORES Görlitz 6/2 6/3

 

Gratulacje Tomasz !

 

Linki - Co robi Darek?

youtube 7060Darek
Trener & Zawodnik


youtube 7060Darek - Zawodnik Team-u Gelb Weiß Görlitz


youtube 7060Darek - Historyczne
Turnieje 1988 / 2016


Reklama - Linki

Sport & Raj Rozrywkowy

rosenhof werbung

Werbung

Werbung out