www.tennis-darek.net

Turniej w Mediach

LINKI które Potrzebujesz
"ROSENHOF darek CUP"


youtube 7060Filmy Turniejowe


photoblog11Zdjęcia Turniejowe


youtube 7060Turniejowy Profil Fanów


youtube 7060 Zawodnicy Turnieju


Najlepiej Sprawdż!

Probetraining PL

Po prostu sprawdż!
Wyrób sobie opinie i uzgodnij termin próbnego treningu ze mną.


 flagge de0173-38 56 825
flagge pl0048 / 602 603 589

Rosenhof darek Cup 101

od lewej: Finalista Gran Bonus Tur. Filip Witas Bolesławiec & Finalistka Pequeńo Bonus Tur. Małgorzata Witas Bolesławiec & Półfinalistka Głównego Tur. Klaudyna Witas Bolesławiec & Finalista Głównego Tur. Michał Łapiński Jelenia Góra & Champion Głównego Tur. Adam Dariusz Bukiel Zgorzelec & Champion Gran Bonus Tur. Adam Łuczyński Leśna & Champion Pequeńo Bonus Tur. Daniel Marciniak Jelenia Góra

Adam Tryumfuje !  

101 International Tennis Tournament ROSENHOF darek CUP, Görlitz 22.02.2015 - turniej kameralny, ze świetnym grą Klaudyny Witas w półfinałowym meczu Głównego Turnieju, miłym finałem Małgorzaty Witas w Pequeńo Bonus Turnieju, pierwszym finałem Michała Łapińskiego w Głównym Turnieju i dobrym debiutem Marcina Morżkowskiego z Żar.

W Turnieju Głównym tryumfował już po raz 20-sty Adam Bukiel Zgorzelec, w meczu finałowym pokonał 6/3 6/3 Michał Łapiński Jelenia Górar. Tak więc Adam wygrał turniej pierwszy i sto-pierwszy i oczywiście wiele innych.......Gratulacje Adam !

W innych turniejach: Gran Bonus Turniej - wygrał Adam Łuczyński Leśna w finale pokonał 6/2 7/6 (2) Filip Witas Bolesławiec. Pequeńo Bonus Turniej - wygrał Daniel Marciniak Jelenia Góra który w finale ograł 6/2 6/2 Małgorzata Witas Bolesławiec. Błyskawiczny Turniej Deblowy, wygrała para Adam Dariusz Bukiel Zgorzelec & Małgorzata Witas Bolesławiec w finale pokonali 10/4 Klaudyna Witas Bolesławiec & Daniel Marciniak jelenia Góra.

Zawsze pamiętam o tym - iż Turniej Tworzymy My Wszyscy - FANI & MIŁOŚNICY TENISA !!! WIELKIE DZIĘKI WAM - ja.........darek guziołek.

Wyniki 101 Rosenhof darek Cup: 

Formuła gier we wszystkich turniejach (2 sety od stanu 2:2 + decydujący Tiebreak do 10-ciu - tzw.martwy) zwycięzca grupy awansuje do Tur.Gł. drugie msc. do Gran Bonus Turnieju oraz trzeci do Pequńo Bonus Turnieju.  

Gry w grupach eliminacyjnych: 

Grupa "A"

(1) Adam BUKIEL Zgorzelec  vs  Daniel MARCINIAK J.Góra  6/2 6/2

(1) ) Adam BUKIEL Zgorzelec  vs   Adam ŁUCZYŃSKI Leśna  6/2 6/3

Adam ŁUCZYŃSKI Leśna  vs  Daniel MARCINIAK J.Góra   6/4 3/6 10/6

Grupa "B"

Marcin MORŻKOWSKI Żary  vs   (2) darek guziołek   6/4 6/4

Marcin MORŻKOWSKI Żary  vs  Norbert WITAS Bolesławiec   6/3 6/2

(2) darek guziołek  vs  Norbert WITAS Bolesławiec   6/2 6/2

Grupa "C"

(3) Michał ŁAPIŃSKI J.Góra  vs  Jacek BUKIEL Zgorzelec   6/2 6/2  

(3) Michał ŁAPIŃSKI J.Góra  vs  Mateusz KIERYK Lubin   7/6 6/3

(3) Michał ŁAPIŃSKI J.Góra  vs  Gabriel ZARĘBSKI Zgorzelec   6/3 6/3

Mateusz KIERYK Lubin  vs  Jacek BUKIEL Zgorzelec   6/3 6/2

Mateusz KIERYK Lubin  vs  Gabriel ZARĘBSKI Zgorzelec   6/3 6/4
 
Jacek BUKIEL Zgorzelec  vs  Gabriel ZARĘBSKI Zgorzelec   Walkover
 
Grupa "D"
 
Przemek GOLUBIŃSKI J.Góra  vs  Filip WITAS Bolesławiec   6/3 6/2
 
Przemek GOLUBIŃSKI J.Góra  vs  Łukasz Marcin LAT   6/2 6/4
 
Filip WITAS Bolesławiec  vs   Łukasz Marcin LAT   6/2 6/3   

Grupa "E"

Hubert CZEKALSKI Żary  vs  (5) Klaudyna WITAS Bolesławiec   6/2 3/6 10/4

Hubert CZEKALSKI Żary  vs  darek guziołek LEFTY Tener   6/2 6/2

Hubert CZEKALSKI Żary  vs  Małgorzata WITAS Bolesławiec   6/3 6/3

(5) Klaudyna WITAS Bolesławiec  vs darek guziołek LEFTY Tener   6/4 6/4 

(5) Klaudyna WITAS Bolesławiec  vs  Małgorzata WITAS Bolesławiec   6/2 6/2 

darek guziołek LEFTY Tenervs  vs  Małgorzata WITAS Bolesławiec   6/2 6/4

Turniej G ł ó w n y

1/4 Finału: 

(1) Adam BUKIEL  vs Wolny Los

Mateusz KIERYK  vs  (4)Przemek GOLUBIŃSKI   6/3 6/4

(3)Michał ŁAPIŃSKI  vs  Hubert CZEKALSKI   6/2 6/3

(5) Klaudyna WITAS  vs  Marcin MORŻKOWSKI   6/7 6/4 10/4

1/2 Finału: 

(1) Adam BUKIEL  vs Mateusz KIERYK   6/2 6/2 

(3) Michał ŁAPIŃSKI  vs (5) Klaudyna WITAS   6/3 4/6 10/4

Finał:  

(1) Adam BUKIEL  vs (3) Michał ŁAPIŃSKI   6/3 6/3

Gran Bonus Turniej

1/2 Finału: 

Adam ŁUCZYŃSKI  vs  Jacek BUKIEL   6/4 6/3 

Filip WITAS  vs  darek guziołek lefty   2/6 4/5 walkover

Finał: 

Adam ŁUCZYŃSKI  vs Filip WITAS   6/2 7/6 (2)

Pequeńo Bonus Turniej

1/2 Finału: 

Daniel MARCINIAK  vs  Norbert WITAS   6/4 4/6 10/5

Małgorzata WITAS  vs  Łukasz Marcin LAT   6/3 6/3

Finał: 

Daniel MARCINIAK  vs  Małgorzata WITAS   6/2 6/2

Błyskawiczny Debel:  1 Tiebreak (10)

1/4 Finału:

A.BUKIEL / M.WITAS vs  Wolny Los

P.GOLUBIUŃSKI / F.WITAS  vs  M.MORŻKOWSKI / J.BUKIEL   10/9  

K.WITAS / D.MARCINIAK  vs  H.CZEKALSKI / A.ŁUCZYŃSKI   10/5

M.KIERYK / Ł.M.LAT  vs  M.ŁAPIŃSKI / N.WITAS   10/6

1/2 Finału:

A.BUKIEL / M.WITAS  vs  P.GOLUBIUŃSKI / F.WITAS   10/4

K.WITAS / D.MARCINIAK  vs  M.KIERYK / Ł.M.LAT   10/9

Finał:

A.BUKIEL / M.WITAS  vs  K.WITAS / D.MARCINIAK    10/4

News - Blog Info

23.03.2021

 

WAŻNE ! UWAGA !

Niemcy ogłośli Lockdown ! Do dnia 18 Kwietnia 2021!

Mamy przerwę w Turniejach RdC i przerwę w treningach.

 

ZAPRASZAM na 169 Turniej Tenisa Rosenhof darek Cup w dniu ?, sobota godz.10.00

Pozdrawiam darek guziołek

 

25.10.2020

 

168 Międzynarodowy Turniej Tenisa ROSENHOF darek CUP, Görlitz 24.X. 2020. Mega Mocna Osada Turnieju - 7 Championów na starcie ! Tomasz Tryumfuje i zdobywa trzeci tytuł mistrza RdC.  WYNIKI Finałów - TRZECH Turniejów 168 RdC:

Main Open Tour - Tomasz ZIEMBIKIEWICZ Bolesławiec vs Łukasz PLUTA 7/6 6/3

Gran Tour Bonus - Radek KALAŚ Hradek n/N vs Drahoś ŚIPEK Frydlant 6/7 7/6 10/9 

Pequeńo Tour Bonus  - Thomas FUCHS Görlitz vs Albert TORES Görlitz 6/2 6/3

 

Gratulacje Tomasz !

 

Linki - Co robi Darek?

youtube 7060Darek
Trener & Zawodnik


youtube 7060Darek - Zawodnik Team-u Gelb Weiß Görlitz


youtube 7060Darek - Historyczne
Turnieje 1988 / 2016


Reklama - Linki

Sport & Raj Rozrywkowy

rosenhof werbung

Werbung

Werbung out