www.tennis-darek.net

Turniej w Mediach

LINKI które Potrzebujesz
"ROSENHOF darek CUP"


youtube 7060Filmy Turniejowe


photoblog11Zdjęcia Turniejowe


youtube 7060Turniejowy Profil Fanów


youtube 7060 Zawodnicy Turnieju


Najlepiej Sprawdż!

Probetraining PL

Po prostu sprawdż!
Wyrób sobie opinie i uzgodnij termin próbnego treningu ze mną.


 flagge de0173-38 56 825
flagge pl0048 / 602 603 589

Rosenhof darek Cup 90

p3232745Daniel Nowy Champion ! 

90 Rosenhof darek Cup, Görlitz 23.03.2014 - Największy i najistotniejszy Akcent turnieju, to narodziny Nowego Championa !

Daniel WODNIAK ze Złotoryi został 20-tym z kolei Championem - w ośmioletniej historii turnieju. 

Ponadto odbyło się wiele ciekawych i dramatycznych meczy oraz wiele spotkań rewanżowych, pomiędzy zawodnikami turnieju ROSENHOF darek CUP.        

Tradycyjnie na turnieju pojawiło się znowu kilka nowych twarzy, jak się okazało, to bardzo solidni gracze - a w jednym z nich osobiście upatruje przyszłego tryumfatora mojego turnieju, jest to Alan MATELSKI z Zielonej Góry oraz drugi debiutant Michał ŁAPIŃSKI z Jeleniej Góry.

Nowy Champion Daniel WODNIAK, sięgając po swój pierwszy tytuł - ograł w półfinale 11-sto krotnego Championa z Görlitz Chrisa FRENZEL w długim secie 9/8 w Tiebreak-u  7/4 ! natomiast w finale pokonał 14-sto krotnego Tryumfatora turnieju Michała BODZIONEGO  z Lubania Śl. - sam mecz przebiegł bez większej historii i zakończył się wynikiem 9/6  

Wielkie Gratulacje dla Nowego Championa ! 

Te znaczące mecze rewanżowe, to przede wszystkim spotkanie Michała BODZIONEGO i Wojtka MEDYŃSKIEGO. Grali do tej pory trzy razy i wszystkie mecze kończyły się w Tiebreak-ach. Do tego turnieju, bilans pojedynków brzmiał 1 do 1 a ostatni Ich mecz to gra w 89 Cup w Małym Finale - gdzie Wojtek wygrał w Tiebreak-u  7/3 tym razem natrafili na siebie w półfinale i tym razem lepszym okazał się Michał wygrywając - a jakże - w Tiebrek-u 10/8 Tak więc bilans na dzień dzisiejszy to prowadzenie Michała 2/1 ! 

Na duży komplement, zapracował sobie Debiutant Alan MATELSKI  z Zielonej Góry. Alan przegrał w ćwierćfinale z póżniejszym tryumfatorem całego turnieju Danielem WODNIAKIEM w klasycznym secie 4/6. Alan dał się poznać jako bardzo solidny zawodnik, świetnie serwujący, pewne - agresywne uderzenia z głębi kortu - a przede wszystkim świetny Gość ! Można powiedzieć że losowanie nie za bardzo mu sprzyjało , przy innym układzie miałby szanse konfrontacji z Daniem dopiero w finale i tam gra w długim secie dałoby mu może większe szanse na zwycięstwo. Co się nie odwlecze to nie uciecze ! Chyba to jakoś taaaak brzmi :-) 

Wspomnieć również wypada o Bonus Turnieju - czyli turniej pocieszenia dla zawodników, którzy odpadli po grach eliminacyjnych w grupach. Rakiety skrzyżowało 14-stu zawodników, a poziom gier był bardzo wysoki. Do ciekawszych meczy należał pojedynek Pawła MACZELA z Jeleniej Góry, który już wygrywał ten turniej a zmierzył się z Hubertem CZEKLASKIM z Żar. Mecz był zacięty i stał na dobrym poziomie. Wygrał, raczej mniej faworyzowany Hubert 7/5, w finale uległ jednak Thomasowi FUCHS z Görlitz.

Zawsze pamiętam o tym - iż Turniej Tworzymy My Wszyscy - FANI & MIŁOŚNICY TENISA !!! WIELKIE DZIĘKI WAM - ja.........darek guziołek.

Z tradycyjnych atrakcji turniejowych: Statuetkę Lucky Men - wylosował - wygrał  Michał BODZIONY z Lubania Śl. Typowanie meczu Finałowego - dobrze skład finału przewidywało 2 z pośród 21 uczestników: Alan MATELSKI Zielona Góra oraz Łukasz MATYGA Świdnica. Nagroda dla nich już 06 Kwietnia 2014,  podczas 91 Cup.

Wyniki 90 Rosenhof darek Cup: 

Grupy eliminacyjne: 1 set (do 6-ciu) - awans 1 zawodnika,  pozostali zawodnicy grają w Bonus Turnieju.

Grupa "A"

(1) Michał BODZIONY Lubań Śl.  vs  Dariusz PYTEL Świdnica   6/4 

(1) Michał BODZIONY Lubań Śl.  vs Andrzej WODNIAK Złotoryja   6/0

 Dariusz PYTEL Świdnica  vs   Andrzej WODNIAK Złotoryja   6/1

Grupa "B"

(2) Chris FRENZEL Görlitz  vs  Hubert CZEKALSKI Żary   6/0

(2) Chris FRENZEL Görlitz  vs  Łukasz MATYGA Świdnica   6/0

Hubert CZEKALSKI Żary  vs   Łukasz MATYGA Świdnica   6/3

Grupa "C"

(3) Wojtek MEDYŃSKI Żary   vs   Wacław CZESNOWSKI Zgorzelec   6/0

(3) Wojtek MEDYŃSKI Żary   vs Michał SZMIGIEL Siekierczyn   6/2

Wacław CZESNOWSKI Zgorzelec  vs  Michał SZMIGIEL Siekierczyn   6/1

Grupa "D"

(4) Daniel WODNIAK Złotoryja  vs  Sławek HORODECKI Zgorzelec   6/1   

(4) Daniel WODNIAK Złotoryja  vs Aneta PYTEL Świdnica   6/0

Sławek HORODECKI Zgorzelec  vs Aneta PYTEL Świdnica   6/0

Grupa "E"

(5) Alan MATELSKI Zielona Góra  vs  Maciek MAKSYMOWICZ Kamienna Góra   6/1

(5) Alan MATELSKI Zielona Góra  vs  Czesław BODZIONY Lubań Śl.   6/1 

Czesław BODZIONY Lubań Śl.  vs  Maciek MAKSYMOWICZ Kamienna Góra   6/0  

Grupa "F"

(6) Michał ŁAPIŃSKI Jelenia Góra  vs Thomas FUCHS Görlitz   6/2

(6) Michał ŁAPIŃSKI Jelenia Góra  vs  Paweł MACZEL Jelnia Góra  6/4

Thomas FUCHS Görlitz   vs  Paweł MACZEL Jelnia Góra   6/4

Grupa „G”

(7) darek guziołek  Zgorzelec  vs  Karol PIOTROWSKI Żary   7/6  (7)

(7) darek guziołek  Zgorzelec  vs  darek lefty Tener   Walkover 

Karol PIOTROWSKI Żary  vs  darek lefty Tener  6/3

Turniej G ł ó w n y: 1 set do 6-ciu gemów.

1/4 Finału: 

(1) Michał BODZIONY  vs  Wolny Los

(3) Wojtek MEDYŃSKI  vs  (6) Michał ŁAPIŃSKI   6/4

(4) Daniel WODNIAK vs  (5) Alan MATELSKI   6/4

(2) Chris FRENZEL  vs  (7) darek guziołek    6/0

1/2 Finału: długi set do 9-ciu gemów.

(1) Michał BODZIONY  vs  (3) Wojtek MEDYŃSKI    9/8 (8)

(4) Daniel WODNIAK  vs  (2) Chris FRENZEL   9/8 (4)

Finał: 1 set (do 9-ciu)

(4) Daniel WODNIAK  vs  (1) Michał BODZIONY    9/6

Mały Finał: 1 set (do 9-ciu)

(3) Wojtek MEDYŃSKI  vs  (2) Chris FRENZEL   9/7

Bonus Turniej:

1/8 Finału: 2 Tiebreaki do (7)

Michał SZMIGIEL  vs  Wolny Los

Hubert CZEKALSKI  vs  Andrzej WODNIAK   3/7 7/4 7/5

Wacław CZESNOWSKI  vs   Maciek MAKSYMOWICZ   7/4 7/5

Paweł MACZEL  vs  Aneta PYTEL   7/2 7/0

Czesław BODZIONY  vs  Karol PIOTROWSKI   6/8 9/7 7/3

Sławek HORODECKI  vs  Dariusz PYTEL   7/5 7/4

Thomas FUCHS  vs  Darek Lefty   7/5 7/4

Łukasz MATYGA  vs  Wolny Los

1/4 Finału: 1 Set od stanu 2/2 

Hubert CZEKALSKI  vs Michał SZMIGIEL   6/2

Paweł MACZEL  vs  Wacław CZESNOWSKI   6/2   

Sławek HORODECKI  vs  Czesław BODZIONY   6/2 

Thomas FUCHS  vs  Łukasz MATYGA  6/3

 1/2 Finału: 1 set (do 6-ciu)

Hubert CZEKALSKI  vs  Paweł MACZEL   7/5 

Thomas FUCHS  vs Sławek HORODECKI    6/2

Finał: 2 Tiebreaki do (7)

Thomas FUCHS  vs  Hubert CZEKALSKI   7/5 7/5 

Błyskawiczny Debel: 1 Tiebreak do 10-ciu

1/8 Finału:

 A.MATELSKI / d.guziołek  vs  D.PYTEL / A.WODNIAK   10/7

S.HORODECKI / K.PIOTROWSKI  vs  M.ŁAPIŃSKI / Cz.BODZIONY   10/5

1/4 Finału:

M.BODZIONY / T.FUCHS  vs  W.CZESNOWSKI / H.CZEKALSKI   10/5

A.MATELSKI / d.guziołek  vs  W.MEDYŃSKI / M.MAKSYMOWICZ   10/6

S.HORODECKI / K.PIOTROWSKI  vs  D.WODNIAK / M.SZMIGIEL   10/8

Ch.FRENZEL / Ł.MATYGA  vs  A.PYTEL / P.MACZEL   10/3

1/2 Finału:

M.BODZIONY / T.FUCHS  vs  A.MATELSKI / d.guziołek   10/6

Ch.FRENZEL / Ł.MATYGA  vs  S.HORODECKI / K.PIOTROWSKI   10/1

Finał:

M.BODZIONY / T.FUCHS  vs  Ch.FRENZEL / Ł.MATYGA   10/4

News - Blog Info

23.03.2021

 

WAŻNE ! UWAGA !

Niemcy ogłośli Lockdown ! Do dnia 18 Kwietnia 2021!

Mamy przerwę w Turniejach RdC i przerwę w treningach.

 

ZAPRASZAM na 169 Turniej Tenisa Rosenhof darek Cup w dniu ?, sobota godz.10.00

Pozdrawiam darek guziołek

 

25.10.2020

 

168 Międzynarodowy Turniej Tenisa ROSENHOF darek CUP, Görlitz 24.X. 2020. Mega Mocna Osada Turnieju - 7 Championów na starcie ! Tomasz Tryumfuje i zdobywa trzeci tytuł mistrza RdC.  WYNIKI Finałów - TRZECH Turniejów 168 RdC:

Main Open Tour - Tomasz ZIEMBIKIEWICZ Bolesławiec vs Łukasz PLUTA 7/6 6/3

Gran Tour Bonus - Radek KALAŚ Hradek n/N vs Drahoś ŚIPEK Frydlant 6/7 7/6 10/9 

Pequeńo Tour Bonus  - Thomas FUCHS Görlitz vs Albert TORES Görlitz 6/2 6/3

 

Gratulacje Tomasz !

 

Linki - Co robi Darek?

youtube 7060Darek
Trener & Zawodnik


youtube 7060Darek - Zawodnik Team-u Gelb Weiß Görlitz


youtube 7060Darek - Historyczne
Turnieje 1988 / 2016


Reklama - Linki

Sport & Raj Rozrywkowy

rosenhof werbung

Werbung

Werbung out