www.tennis-darek.net

Turniej w Mediach

LINKI które Potrzebujesz
"ROSENHOF darek CUP"


youtube 7060Filmy Turniejowe


photoblog11Zdjęcia Turniejowe


youtube 7060Turniejowy Profil Fanów


youtube 7060 Zawodnicy Turnieju


Najlepiej Sprawdż!

Probetraining PL

Po prostu sprawdż!
Wyrób sobie opinie i uzgodnij termin próbnego treningu ze mną.


 flagge de0173-38 56 825
flagge pl0048 / 602 603 589

Rosenhof darek Cup 104

Masters Champion Michał Bodziony Lubań Śl., Finalista Wojtek Medyński Żaru, Tur.Gł.Champion Jarek Głębocki Żary, Gran Bonu Champion Marcin Morżkowski Żary, Pequeńo Bonus Champion Michał Szmigiel Siekierczyn.Koniec sezonu  !       

104 International Tennis Tournament ROSENHOF darek CUP, Görlitz 12.04.2015 - to turniej zamykający sezon halowy 2014/2015 a więc wzbogacony o Turniej Masters kończący sezon oraz zbiegiem okoliczności, również moimi "50" urodzinami.

Było po prostu inaczej niż zwykle, szampan, tort, życzenia i wspomnienia - ja sam o sobie i o mnie :-) I przy tej okazji, jeszcze raz Serdecznie dziękuje za pamięć Wam Wszystkim ! dzieki Wielkie.        

Turniej Masters:

Finał - Michał Bodziony vs Wojtek Medyński 6/4 6/3

Półfinały - Michał Bodziony Lubań SL. vs Michał Łapiński Jelenia Góra 7/5 6/3 and Wojtek Medyński Żary vs Roman Lisak Lwówek Śl. 6/2 7/6 (5)

Turniej Główny:

Finał - Jarek Głębocki vs darek guziołek lefty 6/2

Półfinały: Jarek Głębocki Żary vs Arek Białonoga Żary 6/4 and darek guziołek lefty vs Kuba Ciesielczyk Lubin 6/4

Gran Bonus:

Finał - Marcin Morżkowski vs Piotrek Nowicki 6/4

Półfinały - Marcin Morżkowski Żary vs Mateusz Kieryk Lubin 6/4 and Piotr Nowicki Lubin vs Filip Witas Bolesławiec 6/0

Pequeńo Bonus:

Finał - Michał Szmigiel vs Norbert Witas 7/6

Półfinały - Michał Szmigiel Siekierczyn vs Adam Nowak Zgorzelec 6/0 and Norbert Witas Bolesławiec vs Gabriel Zarębski Zgorzelec 6/1

FILMY z turnieju SĄ JUŻ ! na kanale YouTube 

       ZAPRASZAM już na kolejny turniej - 105 Cup, 18 Pażdziernika 2015 - pierwszy turniej nowego sezonu halowego 2015 / 2016 ! a tylko 1 tydzień pózniej następny turniej 106 Cup w dniu 25 Pażdziernika 2015 a wiec w dniu wyborów............... Pozdrawiam ! Darek Guziołek 

Zawsze pamiętam o tym - iż Turniej Tworzymy My Wszyscy - FANI & MIŁOŚNICY TENISA !!! WIELKIE DZIĘKI WAM - ja.........darek guziołek.

Wyniki 104 Rosenhof darek Cup: 

Turniej Masters: 2 sety (od stanu 2:2)

Grupa "A"

(1) Michał BODZIONY Lubań  vs  (3) Roman LISAK Lwówek Śl.   6/4 5/7 10/9

(1) Michał BODZIONY Lubań  vs  Sławek HORODECKI Zgorzelec   6/3 6/4

(1) Michał BODZIONY Lubań  vs  Hubert CZEKALSKI Żary   6/3 6/3

(3) Roman LISAK  vs  Sławek HORODECKI   7/5 6/2

(3) Roman LISAK  vs  Hubert CZEKALSKI   6/2 7/5
 
Sławek HORODECKI  vs  Hubert CZEKALSKI   6/4 4/6 10/7
 
Grupa "B"
 
(2) Wojtek MEDYŃSKI Żary  vs  Michał ŁAPIŃSKI J.Góra  6/4 6/4
 
(2) Wojtek MEDYŃSKI Żary  vs  Przemek GOLUBIŃSKI J.Góra   7/5 6/2
 
(2) Wojtek MEDYŃSKI Żary  vs  Kludia WITAS Bolesławiec   6/2 6/2
 
Michał ŁAPIŃSKI  vs  Przemek GOLUBIŃSKI   6/3 6/4
 
Michał ŁAPIŃSKI  vs  Kludia WITAS   6/3 6/4
 
Kludia WITAS  vs   Przemek GOLUBIŃSKI   6/3 6/4
 
Finały Turnieju Msters:
 
1/2 Finału:
 
(1) Michał BODZIONY Lubań  vs  Michał ŁAPIŃSKI J.Góra  7/5 6/3
(2) Wojtek MEDYŃSKI Żary  vs  (3) Roman LISAK Lwówek Śl.   6/2 7/6 (5)
Finał:
(1) Michał BODZIONY  vs  (2) Wojtek MEDYŃSKI   6/4 6/3
Turniej Główny:
 
Grupy eliminacyjne: 2 set (od stanu 2:2) - awanse: 1 msc. do Turnieju Głównego, 2 msc.do Gran Bonus oraz 3 msc. do Pequeńo Bonus.
Grupa "A"
Jarek GŁĘBOCKI Żary  vs  Mateusz KIERYK Wrocław   6/7 7/6 10/9
Jarek GŁĘBOCKI Żary  vs  Norbert WITAS Bolesławiec   6/3 6/3
Mateusz KIERYK  vs  Norbert WITAS   6/4 6/3
Grupa "B"
Kuba CIESIELCZYK Wrocław  vs  Marcin MORŻKOWSKI Żary   7/5 6/4
Kuba CIESIELCZYK Wrocław  vs  Gabriel ZARĘBSKI Zgorzelec   7/5 6/3
 
Marcin MORŻKOWSKI  vs  Gabriel ZARĘBSKI Zgorzelec   5/7 6/4 10/7
 
Grupa "C"
 
Arek BIAŁONOGA Żary  vs  Piotr NOWICKI Lubin   6/3 6/2
 
Arek BIAŁONOGA Żary  vs  Małgorzata WITAS Bolesławiec   6/2 6/2
 
Piotr NOWICKI  vs  Małgorzata WITAS Bolesławiec   6/2 6/4
 
Grupa "D"
 
darek Lefty guziołek  vs  Daniel MARCINIAK J.Góra   6/2 6/2
 
darek Lefty guziołek  vs  Michał SZMIGIEL Siekierczyn   6/3 6/3
 
Daniel MARCINIAK  vs   Michał SZMIGIEL Siekierczyn   6/4 6/4 
 
Grupa "E" 1 set (do 6-ciu gemów)
 
Daniel BIAŁONOGA Żary  vs  Filip WITAS Bolesławiec   6/3 6/4
 
Daniel BIAŁONOGA Żary  vs  Adam NOWAK Zgorzelec   6/4 6/2
 
Filip WITAS  vs  Adam NOWAK   6/2 6/2
 
Finały Turnieju Głównego:
 
1/4 Finału:
 
darek Lefty guziołek  vs  Daniel BIAŁONOGA   6/0
 
1/2 Finału:
 
Jarek GŁĘBOCKI  vs  Arek BIAŁONOGA   6/4
 
darek Lefty guziołek  vs  Kuba CIESIELCZYK   6/4
 
Finał:
 
Jarek GŁĘBOCKI  vs  darek Lefty guziołek   6/2
 
Gran Bonus Turniej: 1 set 
 
1/4 finału:
 
Piotr NOWICKI Lubin  vs  Daniel MARCINIAK J.Góra   6/2
 
1/2 Finału:
 
Marcin MORŻKOWSKI Żary  vs  Mateusz KIERYK Wrocław   6/4
 
Piotr NOWICKI Lubin  vs  Filip WITAS Bolesławiec   6/0
 
Finał:
 
Marcin MORŻKOWSKI  vs  Piotr NOWICKI   6/4
 
Pequeńo Bonus Turniej: 1 set
 
1/4 Finału:
 
Michał SZMIGIEL Siekierczyn  vs  Małgorzata WITAS Bolesławiec   6/2
 
1/2 Finału:
 
Norbert WITAS Bolesławiec  vs  Gabriel ZARĘBSKI Zgorzelec   Walkover
 
Michał SZMIGIEL  vs  Adam NOWAK   6/0
 
Finał:
 
Michał SMZIGIEL  vs  Norbert WITAS   7/6 (5) 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 

 

 

 

 

 

 

Grupy eliminacyjne: 1 set (do 6-ciu) - awans 1 zawodnika,  pozostali zawodnicy grają w Bonus Turnieju.

Grupa "A"

(1) Adam BUKIEL  vs   Piotr NOWICKI Lubin  6/0

(1) ) Adam BUKIEL  vs   Marcin GONTARZ Lubin  6/0

Piotr NOWICKI Lubin  vs  Marcin GONTARZ  Lubin  7/6

Grupa "B"

(2) darek  guziołek  Zgorzelec  vs  Karolina FEDIUK Wrocław  6/2

(2) darek guziołek  Zgorzelec  vs  Władysław  HOFFMANN Wrocław  6/2

Karolina FEDIUK Wrocław  Władysław  HOFFMANN Wrocław  6/1

Grupa "C"

(3) Roman LISAK Lwówek Śl.  vs  Klaudia WITAS Bolesławiec  6/1

(3) Roman LISAK Lwówek Śl.  vs  Adrian CZAJKOWSKI Lubań Śl.   6/1

Klaudia WITAS Bolesławiec    vs  Adrian CZAJKOWSKI Lubań Śl.   6/4

Grupa "D"

 Paweł MACZEL Jelnia Góra  vs  (4 ) Thomas FUCHS Görlitz   6/3   

Paweł MACZEL Jelnia Góra  vs  Marek MIKOŁAJCZYK Wrocław   6/0

(4 ) Thomas FUCHS Görlitz   vs  Marek MIKOŁAJCZYK Wrocław   6/0

Grupa "E"

Hubert CZEKALSKI Żary  vs  (5) Kai PRASEL Niesky   6/4  

Hubert CZEKALSKI Żary  vs  vs  Patrycja SZMIDT Gliwice   6/3  

Patrycja SZMIDT Gliwice   vs  (5) Kai PRASEL Niesky   6/4  

Grupa "F"

 (6) Ronny KRAUSE Görlitz  vs  Filip WITAS Bolesławiec   6/0 

(6) Ronny KRAUSE Görlitz  vs  Gabriel ZARĘBSKI Zgorzelec   6/2

Gabriel ZARĘBSKI Zgorzelec   vs  Filip WITAS Bolesławiec   6/3 

Grupa „G”

(7) Wojtek MEDYŃSKI Żary  vs  Michał BIEŻUŃSKI Zgorzelec   6/2

(7) Wojtek MEDYŃSKI Żary  vs  Karol NOWICKI Lubin   6/0

Michał BIEŻUŃSKI Zgorzelec   vs  Karol NOWICKI Lubin   6/1

Grupa „H”

(8) Wacław CZESNOWSKI  vs  Norbert WITAS Bolesławiec   6/0

(8) Wacław CZESNOWSKI  vs  Marek GONTARZ Lubin   6/1

Norbert WITAS Bolesławiec   vs  Marek GONTARZ Lubin   6/4

Turniej G ł ó w n y:

1/4 Finału: 1 set

(1) Adam BUKIEL  vs  (8)Wacław CZESNOWSKI   6/1

(6) Ronny KRAUSE  vs  (3) Roman LISAK   6/3

Paweł MACZEL  vs  Hubert CZEKALSKI  6/3

(7) Wojtek MEDYŃSKI  vs  (2) darek guziołek  6/2

1/2 Finału: 1 set

(1) Adam BUKIEL  vs  (6) Ronny KRAUSE   6/1 

(7) Wojtek MEDYŃSKI  vs  Paweł MACZEL   6/2

Finał:  1 set (do 6-ciu)

(1) Adam BUKIEL  vs  (7) Wojtek MEDYŃSKI   9/8 (4) 

Mały Finał:

Paweł MACZEL   vs  (6) Ronny KRAUSE   6/3 

Bonus Turniej:

1/4 Finału: 1 set od stanu 2/2

Piotr NOWICKI  vs  Adrian CZAJKOWSKI   7/5

(5) Kai PRASEL  vs  Marek MIKOŁAJCZYK   6/2 

(4) Thomas FUCHS  vs  Klaudia WITAS   6/4

Patrycja SZMIDT  vs  Michał BIEŻUŃSKI   6/3

 1/2 Finału: 1 set (do 6-ciu)

Patrycja SZMIDT  vs  (4) Thomas FUCHS   6/4  

(5) Kai PRASEL  vs   Piotr NOWICKI   6/2 

Finał: 1 set

Patrycja SZMIDT  vs   (5) Kai PRASEL   6/2  

Błyskawiczny Debel: 2 Tiebreaki

1/4 Finału:

W.MEDYŃSKI / P.SZMIDT  vs  A.BUKIEL / F.WITAS   7/4 7/3

R.LISAK /N.WITAS  vs  K.PRASEL / P.NOWICKI   3/7 7/1 7/5

T.FUCHAS / H.CZEKLASKI  vs  P.MACZEL / M.GONTARZ   7/3 7/5

W.CZESNOWSKI / G.ZARĘBSKI  vs  K.WITAS / darek   7/5 4/7 7/3

1/2 Finału:

R.LISAK /N.WITAS  vs  W.MEDYŃSKI / P.SZMIDT    7/5 7/4

T.FUCHAS / H.CZEKLASKI  vs  W.CZESNOWSKI / G.ZARĘBSKI   7/2 7/1 

Finał:

T.FUCHAS / H.CZEKLASKI  vs  R.LISAK /N.WITAS   7/3 7/2 

 


News - Blog Info

23.03.2021

 

WAŻNE ! UWAGA !

Niemcy ogłośli Lockdown ! Do dnia 18 Kwietnia 2021!

Mamy przerwę w Turniejach RdC i przerwę w treningach.

 

ZAPRASZAM na 169 Turniej Tenisa Rosenhof darek Cup w dniu ?, sobota godz.10.00

Pozdrawiam darek guziołek

 

25.10.2020

 

168 Międzynarodowy Turniej Tenisa ROSENHOF darek CUP, Görlitz 24.X. 2020. Mega Mocna Osada Turnieju - 7 Championów na starcie ! Tomasz Tryumfuje i zdobywa trzeci tytuł mistrza RdC.  WYNIKI Finałów - TRZECH Turniejów 168 RdC:

Main Open Tour - Tomasz ZIEMBIKIEWICZ Bolesławiec vs Łukasz PLUTA 7/6 6/3

Gran Tour Bonus - Radek KALAŚ Hradek n/N vs Drahoś ŚIPEK Frydlant 6/7 7/6 10/9 

Pequeńo Tour Bonus  - Thomas FUCHS Görlitz vs Albert TORES Görlitz 6/2 6/3

 

Gratulacje Tomasz !

 

Linki - Co robi Darek?

youtube 7060Darek
Trener & Zawodnik


youtube 7060Darek - Zawodnik Team-u Gelb Weiß Görlitz


youtube 7060Darek - Historyczne
Turnieje 1988 / 2016


Reklama - Linki

Sport & Raj Rozrywkowy

rosenhof werbung

Werbung

Werbung out