www.tennis-darek.net

Turniej w Mediach

LINKI które Potrzebujesz
"ROSENHOF darek CUP"


youtube 7060Filmy Turniejowe


photoblog11Zdjęcia Turniejowe


youtube 7060Turniejowy Profil Fanów


youtube 7060 Zawodnicy Turnieju


Najlepiej Sprawdż!

Probetraining PL

Po prostu sprawdż!
Wyrób sobie opinie i uzgodnij termin próbnego treningu ze mną.


 flagge de0173-38 56 825
flagge pl0048 / 602 603 589

Rosenhof darek Cup 93

pb104268Gabriel is Back ! 

93 International Tennis Tournament ROSENHOF darek CUP, Görlitz 09.11.2014 - to wyjątkowy turniej, po dłuższej przerwie znowu zawitał na turnieju Gabriel HETNAR, 6-cio krotny tryumfator turnieju - Gabryś to jeden z moich wychowanków z którym mam najbogatsze wspomnienia ze wspólnych treningów i wyjazdów turniejowych. A do tego jeszcze Gabriel wygrał cały turniej, sięgając po swój 7 tytuł !!! Ponadto pojawiło się pięciu innych Championów Rosenhof darek Cup, a więc świetna mocna obsada i kapitalne, stojące na bardzo wysokim poziomie mecze.

Była też fajna akcja - kręcenie Filmu z Życzeniami Powodzenia dla Łukasza KUBOTA w Londyńskim BARCLAYS ATP WORLD TOUR FINALS 2014 rozgrywanym akurat w tych dniach. Po jednej z rozmów telefonicznych z Mamą Łukasza, panią Dorotą - obiecałem oryginalną niespodziankę dla Jej syna i wpadłem na taki właśnie pomysł (film do obejrzenia między innymi na moim kanale YouTube). A że wszyscy zawodnicy 93 Rosenhof darek Cup zgodzili się na współpracę - wyszła z tego całkiem fajna sprawa !!!

Film dotarł zresztą do Łukasz KUBOTA a on sam podziękował na swoim Profilu / Facebook, wszystkim biorącym udział w akcji Życzenia dla Kubocika. Notabene, mam znowu pewien pomysł - ale to już na 94 Cup w dniu 23 Listopada 2014.

Zawsze pamiętam o tym - iż Turniej Tworzymy My Wszyscy - FANI & MIŁOŚNICY TENISA !!! WIELKIE DZIĘKI WAM........darek guziołek.

Tradycyjnie już, turniej mój zdobywa coraz to nowych Fanów i zwolenników ! i tak był też i tym razem. Pojawiło się pięciu nowych zawodników tzw. Debiutantów: Jerzy BALICKI Lubsko - Jerzyk obchodził dzień wcześniej swoje 57 urodziny i przy tej okazji obdarował zawodników, pysznymi truflami - większość zjadłem jaaaaa. Oliwia DZIAŁOSZYŃSKA Zittau, Daniel MARCINIAK Jelenia Góra, Oliver KURZYMSKI Zielona Góra, Daniel IGNATOWICZ Zielona Góra.

Co do samych spotkań, to w meczu ćwierćfinałowym, raczej niespodziewanej porażki, doznał 16-sto krotny zwycięzca turnieju Michał BODZIONY Lubań Śl.  przegrał z Danielem IGNATOWICZEM z Zielonej Góry 6/3 6/4. W meczu półfinałowym, Daniel pokonał kolejnego tryumfatora tej imprezy Wojtak MEDYŃSKIEGO z Żar, jednakże sam mecz miał dramatyczny przebieg a poziom był bardzo wysoki. Mecz zakończył sie dopiero w decydującym tzw. Tiebreak-u Mistrzowskim 6/7 (5) 6/3 10/6 szacuneczek panowie, za świetne widowisko.               

Dobrze też zagrał darek guziołek, pokonując w 1/8 F zawsze grożnego Romana LISAKA z Lwówka Śl. 6/3 7/6 (4) i godnie stawił czoła Wojtkowi MEDYŃSKIEMU ulegając jednak 5/7 4/6 - podczas meczu, jeden z kibiców/zawodników monitował decyzje darka, sugerując pomyłkę albo jak kto woli oszustwo. Fakt ten wybił kompletnie darka z gry i tak w ten sposób - chyba spiep......o mu całkiem fajny mecz. Nauka na przyszłość, również dla inny - Nie sędziujesz - Nikt Ciebie nie pyta ! Nie wpier....aj się do gry.

Z tradycyjnych atrakcji turniejowychStatuetkę Lucky Men - wylosował - wygrał Czesław BODZIONY. 

Sumując 93 Cup, wyłonił czterech zwycięzców ! Turniej Główny wygrał Gabriel HETNAR Wrocław & Gran Bonus Turniej wygrał Paweł MACZEL Jelenia Góra & Pequńo Bonus Turniej wygrał Przemek GOLUBIŃSKI Jelenia Góra a Błyskawiczny Turniej Deblowy wygrali Alan MATELSKI Zielona Góra oraz Czesław BODZIONY Lubań Śl. 

 

Wyniki 93 Rosenhof darek Cup: 

Turniej Główny: 2 sety, od stanu 2:2 + rozstrzygający Champions Tiebreak.

1/32 Finału: 

Paweł MACZEL Jelenia Góra  vs  Szymon MŁYNEK Zgorzelec   6/3 7/5

Sławek HORODECKI Zgorzelec  vs  Oliwia DZIAŁOSZYŃSKA Zittau   6/2 6/3

1/16 Finału

(1) Michał BODZIONY Lubań Śl.  vs  Paweł MACZEL Jelenia Góra   6/3 6/3

Hubert CZEKALSKI Żary vs  darek lefty Tener   6/3 6/2 

Klaudia WITAS Bolesławiec vs  Daniel MARCINKOWSKI Jelenia Góra   6/3 6/4

(8) Daniel IGNATOWICZ Zielona Góra  vs  Norbert WITAS Bolesławiec  6/2 6/2

(4) Wojtek MEDYŃSKI Żary  vs  Przemek GOLUBIŃSKI Jelenia Góra   6/2 6/2 

Tomasz SAWICKI Zgorzelec  vs  Oliver KURZYMSKI Zielopna Góra   6/2 6/2

darek guziołek Zgorzelec  vs  Wacław CZESNOWSKI Zgorzelec   6/2 6/2

(5) Roman LISAK Lwówek Śl.  vs  Monika CZESNOWSKA Zgorzelec   6/2 6/2

(2) Adam BUKIEL Zgorzelec vs  Sławek HORODECKI Zgorzelec   6/4 6/3

Czesław BODZIONY Lubań Śl.  vs  Jerzy BALICKI Lubsko   6/3 6/4

Gabriel ZARĘBSKI Zgorzelec  vs  Małgorzata WITAS Bolesławiec   6/4 6/3   

(7) Alan MATELSKI Zielona Góra  vs  Michał BIEŻUŃSKI Zgorzelec   6/2 6/2

(3) Gabriel HETNAR Zgorzelec  vs  Michał SZMIGIEL Siekierczyn   6/2 6/2

Kai PRASEL Dresden  vs  Mateusz PTASZEK Zgorzelec   6/3 4/6 10/7

Filip WITAS Bolesławiec  vs  Jacek BUKIEL Zgorzelec   6/2 6/3

1/8 Finału: 

(1) Michał BODZIONY  vs  Hubert CZEKALSKI   5/7 6/4 10/2

(8) Daniel IGNATOWICZ  vs  Klaudia WITAS   6/3 6/4

(4) Wojtek MEDYŃSKI  vs  Tomasz SAWICKI   6/4 6/3

darek guziołek  vs  (5) Roman LISAK   6/3 7/6 (4)  

(2) Adam BUKIEL  vs  Czesław BODZIONY   6/4 7/5

(7) Alan MATELSKI  vs  Gabriel ZARĘBSKI   6/2 6/2

(3) Gabriel HETNAR  vs  Kai PRASEL   6/2 6/2

(6) Daniel WODNIAK  vs  Filip WITAS   6/2 6/2 

1/4 Finału:

(8) Daniel IGNATOWICZ  vs  (1) Michał BODZIONY   6/3 6/4

(4) Wojtek MEDYŃSKI  vs  darek guziołek   7/5 6/4

(2) Adam BUKIEL  vs  (7) Alan MATELSKI   6/3 6/4 

(3) Gabriel HETNAR  vs  (6) Daniel WODNIAK   6/3 6/4

1/2 Finału:

(8) Daniel IGNATOWICZ  vs  (4) Wojtek MEDYŃSKI   6/3 4/6 10/7  

(3) Gabriel HETNAR  vs  (2) Adam BUKIEL   6/3 4/6 10/7  

Finał:

(3) Gabriel HETNAR Wrocław  vs  (8) Daniel IGNATOWICZ Zielona Góra   6/4 6/4   

 

Gran Bonus Turniej: do 2 wygranych Tiebreak-ów - tzw.martwy do 7pkt.

1/16 Finału:

Daniel MARCINIAK Jelenia Góra  vs Norbert WITAS Bolesławiec   7/1 6/7 7/6

1/8 Finału:

Szymon MŁYNEK Zgorzelec  vs  Daniel MARCINIAK Jelenia Góra   5/7 7/6 7/5

Jerzy BALICKI Lubsko  vs  Przemek GOLUBIŃSKI Jelenia Góra   7/3 5/7 7/2    

Michał BIEŻUŃSKI Zgorzelec vs  Mateusz PTASZEK Zgorzelec   5/7 7/4 7/4

Sławek HORODECKI Zgorzelec  vs  Małgorzata WITAS Bolesławiec   7/5 7/5

Paweł MACZEL Jelenia Góra  vs  Monika CZESNOWSKA Zgorzelec   7/3 7/5

Michał SZMIGIEL Siekierczyn  vs  Jacek BUKIEL Zgorzelec   7/5 5/7 7/4

Oliwia DZIAŁOSZYŃSKA Zittau  vs  Oliver KURZYMSKI Zielona Góra   7/3 7/1

darek lefty tner  vs  Wacław CZESNOWSKI Zgorzelec   7/2 7/6

1/4 Finału: 
 
Jerzy BALICKI  vs  Szymon MŁYNEK   7/2 7/5
 
Sławek HORODECKI  vs  Michał BIEŻUŃSKI   7/1 7/5
 
Paweł MACZEL  vs  Michał SZMIGIEL   7/2 7/6
 
darek lefty   vs  Oliwia DZIAŁOSZYŃSKA   Walkover  
 
1/2 Finału:
 
Sławek HORODECKI  vs  Jerzy BALICKI   7/4 7/5
 
Paweł MACZEL  vs  darek lefty   Walkover

Finał: 1 klasyczny set.

Paweł MACZEL Jelenia Góra  vs  Sławek HORODECKI Zgorzelec   6/4  

Pequńo Bonus Turniej: do 2 wygranych Tiebreak-ów - tzw.martwy do 7pkt.

1/8 Finału:

Przemek GOLUBIŃSKI Jelenia Góra vs Daniel MARCINIAK Jelenia Góra   7/4 7/3

1/4 Finału:

Przemek GOLUBIŃSKI Jelenia Góra vs  Norbert WITAS Bolesławiec   7/4 7/5

Mateusz PTASZEK Zgorzelec  vs   Malgorzata WITAS   7/4 7/2

Jacek BUKIEL Zgorzelec  vs  Monika CZESNOWSKA Zgorzelec   7/3 1/7 7/2

Wacław CZESNOWSKI Zgorzelec  vs  Oliver KURZYMSKI Zielona Góra   7/2 7/1

1/2 Finału:

Przemek GOLUBIŃSKI  vs Mateusz PTASZEK   7/3 7/5

Jacek BUKIEL  vs  Wacław CZESNOWSKI   Walkover  

Finał:  1 klasyczny set.

Przemek GOLUBIŃSKI  vs Jacek BUKIEL   6/2 

Błyskawiczny Debel: 1 Tiebreak (10)
 
1/8 Finału:
 
H.CZEKALSKI / D.MARCINIAK  vs  M.WITAS / M.CZESNOWSKA   10/4
 
R.LISAK / K.WITAS  vs  P.MACZEL / S.HORODECKI   10/9
 
G.HETNAR / N.WITAS  vs  J.BIELECKI / F.WITAS   10/4
 
W.MEDYŃSKI / W.CZESNOWSKI  vs  P.GOLUBIŃSKI / J.BUKIEL   10/2
 
K.PRASEL / M.BIEŻUŃSKI  vs  D.WODNIAK / O.KURZYMSKI   10/6
 
A.MATELSKI / Cz.BODZIONY  vs  D.IGNATOWICZ / O.DZIAŁOSZYŃSKA   10/8
 
M.PTASZEK / Sz.MŁYNEK  vs  A.BUKIEL / M.SZMIGIEL   10/6
 
1/4 Finału:
 
M.BODZIONY / T.SAWICKI  vs  H.CZEKALSKI / D.MARCINIAK   10/5
 
R.LISAK / K.WITAS  vs  G.HETNAR / N.WITAS   10/5
 
W.MEDYŃSKI / W.CZESNOWSKI  vs  K.PRASEL / M.BIEŻUŃSKI   10/6
 
A.MATELSKI / Cz.BODZIONY  vs  M.PTASZEK / Sz.MŁYNEK   10/6     
 
1/2 Finału:
 
M.BODZIONY / T.SAWICKI  vs  R.LISAK / K.WITAS   10/8
 
A.MATELSKI / Cz.BODZIONY  vs  W.MEDYŃSKI / W.CZESNOWSKI   10/7

Finał:

A.MATELSKI / Cz.BODZIONY  vs  M.BODZIONY / T.SAWICKI    10/7 

 

News - Blog Info

23.03.2021

 

WAŻNE ! UWAGA !

Niemcy ogłośli Lockdown ! Do dnia 18 Kwietnia 2021!

Mamy przerwę w Turniejach RdC i przerwę w treningach.

 

ZAPRASZAM na 169 Turniej Tenisa Rosenhof darek Cup w dniu ?, sobota godz.10.00

Pozdrawiam darek guziołek

 

25.10.2020

 

168 Międzynarodowy Turniej Tenisa ROSENHOF darek CUP, Görlitz 24.X. 2020. Mega Mocna Osada Turnieju - 7 Championów na starcie ! Tomasz Tryumfuje i zdobywa trzeci tytuł mistrza RdC.  WYNIKI Finałów - TRZECH Turniejów 168 RdC:

Main Open Tour - Tomasz ZIEMBIKIEWICZ Bolesławiec vs Łukasz PLUTA 7/6 6/3

Gran Tour Bonus - Radek KALAŚ Hradek n/N vs Drahoś ŚIPEK Frydlant 6/7 7/6 10/9 

Pequeńo Tour Bonus  - Thomas FUCHS Görlitz vs Albert TORES Görlitz 6/2 6/3

 

Gratulacje Tomasz !

 

Linki - Co robi Darek?

youtube 7060Darek
Trener & Zawodnik


youtube 7060Darek - Zawodnik Team-u Gelb Weiß Görlitz


youtube 7060Darek - Historyczne
Turnieje 1988 / 2016


Reklama - Linki

Sport & Raj Rozrywkowy

rosenhof werbung

Werbung

Werbung out