www.tennis-darek.net

Turniej w Mediach

LINKI które Potrzebujesz
"ROSENHOF darek CUP"


youtube 7060Filmy Turniejowe


photoblog11Zdjęcia Turniejowe


youtube 7060Turniejowy Profil Fanów


youtube 7060 Zawodnicy Turnieju


Najlepiej Sprawdż!

Probetraining PL

Po prostu sprawdż!
Wyrób sobie opinie i uzgodnij termin próbnego treningu ze mną.


 flagge de0173-38 56 825
flagge pl0048 / 602 603 589

Rosenhof darek Cup 99

Na pierwwszym planie:Finalista Pequeńo Bonus Krzysztof DOLIŃSKI Lubań Śl. & Champion Tur.Gł. Wojtek MEDYŃSKI Żary & Finalisat Tur.Gł. Sławek HORODECKI Zgorzelec & Champion Gran Bonus Przemek GOLUBIŃSKI Jelenia Góra oraz Champion Pequeńo Bonus darek guziołek Lefty Tenr.Wojtek Tryumfuje ! 

99 Rosenhof darek Cup, Görlitz 25.01.2015 - turniej specyficzny i wyjątkowy, z powodu następującego. Turniej przed setnym "100" turniejem ! a więc kończy się 9-tka z przodu !!! Tak mogę ująć, zapach panującej atmosfery Jubileuszowego 100-go Turnieju ROSENHOF darek CUP - który odbędzie się 8 Lutego 2015 !!!!!!!

Sportowo, jak ostatnio, staje się tradycją, zjawiło się na turnieju kilku Nowych Graczy - Dariusz Dudek Kamienna Góra, Rafał Kuniej Lubawka, Damian Pierzchała Kamienna Góra, Krzysztof Doliński Lubań SL., Janek Jan Choryłek Kruszyn, Zbigniew Choryłek Kruszyn.

Z tzw. Nowych, świetnie zaprezentował się Rafał Kuniej, przegrał dopiero w ćwierćfinale po dramatycznym meczu z Roman Lisak Lwówek Śl. 6/3 5/7 9/10 Do niespodzianek zaliczyłbym dobry występ Sławomir Horodecki Zgorzelec który dotarł aż do finału.

W całym Głównym Turnieju tryumfował już po raz drugi Wojtek Medyński Żary, który miał ciężką przeprawę w meczu półfinałowym ze świetnie ostatnio grającym Roman Lisak Lwówek Śl. wynik 7/6 4/6 10/7.

W innych turniejach, muszę pochwalić sam siebie :-) nie mogłem grać prawą ręką z powodu małego urazu a więc do akcji przystąpił Darek Guziołek
Lefty - czyli grałem lewą ręką i wygrałem, raczej niespodziewanie Pequeńo Bonus Turniej ! w półfinale ograłem Damiana Pierzchała Kamienna Góra 6/3 w finale Krzysztofa Dolińskiego Lubań ŚL 6/3 6/4. " kurczę - cieszyłem się jak mały chłopiec"

Nagrody specjalne otrzymali - Facebook za najszybsze Zgłoszenie Udziału w Turnieju Adam Łuczyński Leśna - YouTube za film z meczu z ich udział, który był najczęściej oglądany Roman Lisak Lwówek Śl oraz Adam Łuczyński Leśna. Natomiast Statuetkę Lucky Mena, wylosował Debiutant Damian Pierzchała Kamienna Góra..

       WYNIKI 99 Cup: Turniej Główny - Wojtek Wojtek Medyński Żary kontra Sławek Sławomir Horodecki Zgorzelec 6/4 6/4 - Gran Bonus Turniej - Przemek Golubiński Jelenia Góra kontra Robert Stankowski Bolesławiec Walkover dla Przemka - Pequeńo Bonus Turniej - Darek Guziołek Lefty kontra Krzysztof Doliński Lubań ŚL. 6/3 6/4 - Błyskawiczny Turniej Debla wygrała 10/9 para Klaudyna Witas Bolesławiec & Krzysztof Doliński Lubań Śl. w finale kontra Andrzej Leszczyński Lubań Sl & Robert Stankowski Bolesławiec.

Zawsze pamiętam o tym - iż Turniej Tworzymy My Wszyscy - FANI & MIŁOŚNICY TENISA !!! WIELKIE DZIĘKI WAM - ja.........darek guziołek. 

Wyniki 99 Rosenhof darek Cup: 

Formuła gier we wszystkich turniejach (2 sety od stanu 2:2 + decydujący Tiebreak do 10-ciu - tzw.martwy) zwycięzca grupy awansuje do Tur.Gł. drugie msc. do Gran Bonus Turnieju oraz trzeci do Pequńo Bonus Turnieju.  

Gry w grupach eliminacyjnych:  

Grupa "A"

(1) Adam BUKIEL  vs  Krzysztof DOLIŃSKI Lubań ŚL.   6/3 6/3

(1) ) Adam BUKIEL  vs  Dariusz DUDEK Kamienna Góra   6/4 6/3

Dariusz DUDEK Kamienna Góra  vs   Krzysztof DOLIŃSKI Lubań ŚL.   6/4 6/3

Grupa "B"

(2) Roman LISAK Lwówek Śl.   vs  Zbigniew CHORYŁEK Kruszyn   6/2 6/3

(2) Roman LISAK Lwówek Śl.  vs  Filip WITA Bolesławiec   6/2 6/2

Filip WITA Bolesławiec  vs  Zbigniew CHORYŁEK Kruszyn   6/4 6/4

Grupa "C"

(3) Wojtek MEDYŃSKI Żary  vs  Robert STANKOWSKI Bolesławiec   6/3 6/2

(3)  Wojtek MEDYŃSKI Żary   vs  Adam ŁUCZYŃSKI Leśna   6/2 6/3

Robert STANKOWSKI Bolesławiec   vs   Adam ŁUCZYŃSKI Leśna   6/4 7/5

Grupa "D"

(4) Wacław CZESNOWSKI   vs  Maciej MAKSYMOWICZ K.Góra   6/3 6/3   

(4) Wacław CZESNOWSKI   vs  Norbert WITAS Bolesławiec   6/3 7/6 (3)

Maciej MAKSYMOWICZ K.Góra  vs  Norbert WITAS Bolesławiec   6/7 6/3 10/9

Grupa "E"

(5) Sławek HORODECKI Zgorzelec  vs  darek guziołek Lefty   6/2 6/2

(5) Sławek HORODECKI Zgorzelec  vs  Robert KIEŁDANOWICZ Zgorzelec   6/7 7/5 10/9  

Robert KIEŁDANOWICZ Zgorzelec   vs  darek guziołek Lefty   6/3 6/2

Grupa "F"

(6) Klaudia WITAS Bolesławiec  vs Jacek BUKIEL Zgorzelec   6/2 6/2

(6) Klaudia WITAS Bolesławiec  vs  Janek CHORYŁEK Kruszyn   6/2 6/2   

Janek CHORYŁEK Kruszyn   vs  Jacek BUKIEL Zgorzelec   7/6 6/3

Grupa „G”

(7) Rafał KUNIEJ Lubawka  vs  Małgorzata WITAS Bolesławiec   6/3 6/2

(7) Rafał KUNIEJ Lubawka vs  Przemek GOLUBIŃSKI Jelenia Góra   7/6 6/3

Przemek GOLUBIŃSKI Jelenia Góra   vs  Małgorzata WITAS Bolesławiec   6/2 6/4

Grupa „H”

Andrzej LESZCZYŃSKI Lubań Śl.  vs  (8) Gabriel ZARĘBSKI Zgorzelec   6/2 6/3

Andrzej LESZCZYŃSKI Lubań Śl.  vs  Damian PIERZCHOTA K.GÓRA   6/2 6/2
 
(8) Gabriel ZARĘBSKI Zgorzelec  vs  Damian PIERZCHOTA K.GÓRA   6/3 7/6 

Turniej G ł ó w n y:

1/4 Finału: 

Andrzej LESZCZYŃSKI  vs  (1) Adam BUKIEL   Walkover

(5) Sławek HORODECKI  vs  (4) Wacław CZESNOWSKI   6/3 6/2

(3) Wojtek MEDYŃSKI  vs  (6) Klaudia WITAS   6/2 6/4

(2) Roman LISAK  vs  Rafał KUNIEJ   3/6 7/5 10/9

1/2 Finału:

(5) Sławek HORODECKI  vs  Andrzej LESZCZYŃSKI   6/2 4/6 10/1 

(3) Wojtek MEDYŃSKI  vs  (2) Roman LISAK   7/6 4/6 10/7

Finał:  

(3) Wojtek MEDYŃSKI  vs  (5) Sławek HORODECKI   6/4 6/4 

Gran Bonus Turniej:

1/4 Finału: 

Dariusz DUDEK  vs  Filip WITAS   6/2 6/3

Robert STANKOWSKI  vs  Maciej MAKSYMOWICZ   7/5 6/3

Robert KIEŁDANOWICZ  vs  Janek CHORYŁEK  6/2 6/2

Przemek GOLUBIŃSKI  vs  Gabriel ZARĘBSKI   Walkover

1/2 Finału: 1 set 

Robert STANKOWSKI  vs  Dariusz DUDEK   7/5

Przemek GOLUBIŃSKI  vs  Robert KIEŁDANOWICZ   6/3 4/6 10/4

Finał: 1 set

Przemek GOLUBIŃSKI  vs  Robert STANKOWSKI   6/4

Pequeńo Bonus Turniej

1/4 Finału: 

Krzysztof DOLIŃSKI  vs  Zbigniew CHORYŁEK   6/2 6/3

Adam ŁUCZYŃSKI  vs  Norbert WITAS   6/2 5/7 10/5

darek guziołek Lefty  vs  Jacek BUKIEL   Walkover

Damian PIERZCHAŁA  vs  Małgorzata WITAS   6/2 6/2

1/2Finału: 1 set

Krzysztof DOLIŃSKI  vs  Adam ŁUCZYŃSKI   6/4

darek guziołek Lefty  vs  Damian PIERZCHAŁA   6/3

Finał: 2 sety

darek guziołek Lefty  vs  Krzysztof DOLIŃSKI   6/3 6/4

Błyskawiczny Debel:  Tiebreak

1/4 Finału:

S.HORODECKI / F.WITAS  vs  R.LISAK / N.WITAS   10/6

A.LESZCZYŃSKI / R.STANKOWSKI  vs  D.PIERZCHAŁA / J.BUKIEL   10/6

P.GOLUBIŃSKI / M.MAKSYMOWICZ  vs  D.DUDEK / M.WITAS   10/9

K.WIATS / K.DOLIŃSKI  vs  W.CZESNOWSKI / R.KIEŁDANOWICZ   10/5

1/2 Finału:

A.LESZCZYŃSKI / R.STANKOWSKI  vs S.HORODECKI / F.WITAS   10/6

K.WIATS / K.DOLIŃSKI  vs  P.GOLUBIŃSKI / M.MAKSYMOWICZ   10/9

Finał:

K.WIATS / K.DOLIŃSKI  vs  A.LESZCZYŃSKI / R.STANKOWSKI   10/9

News - Blog Info

23.03.2021

 

WAŻNE ! UWAGA !

Niemcy ogłośli Lockdown ! Do dnia 18 Kwietnia 2021!

Mamy przerwę w Turniejach RdC i przerwę w treningach.

 

ZAPRASZAM na 169 Turniej Tenisa Rosenhof darek Cup w dniu ?, sobota godz.10.00

Pozdrawiam darek guziołek

 

25.10.2020

 

168 Międzynarodowy Turniej Tenisa ROSENHOF darek CUP, Görlitz 24.X. 2020. Mega Mocna Osada Turnieju - 7 Championów na starcie ! Tomasz Tryumfuje i zdobywa trzeci tytuł mistrza RdC.  WYNIKI Finałów - TRZECH Turniejów 168 RdC:

Main Open Tour - Tomasz ZIEMBIKIEWICZ Bolesławiec vs Łukasz PLUTA 7/6 6/3

Gran Tour Bonus - Radek KALAŚ Hradek n/N vs Drahoś ŚIPEK Frydlant 6/7 7/6 10/9 

Pequeńo Tour Bonus  - Thomas FUCHS Görlitz vs Albert TORES Görlitz 6/2 6/3

 

Gratulacje Tomasz !

 

Linki - Co robi Darek?

youtube 7060Darek
Trener & Zawodnik


youtube 7060Darek - Zawodnik Team-u Gelb Weiß Görlitz


youtube 7060Darek - Historyczne
Turnieje 1988 / 2016


Reklama - Linki

Sport & Raj Rozrywkowy

rosenhof werbung

Werbung

Werbung out