www.tennis-darek.net

Turniej w Mediach

LINKI które Potrzebujesz
"ROSENHOF darek CUP"


youtube 7060Filmy Turniejowe


photoblog11Zdjęcia Turniejowe


youtube 7060Turniejowy Profil Fanów


youtube 7060 Zawodnicy Turnieju


Najlepiej Sprawdż!

Probetraining PL

Po prostu sprawdż!
Wyrób sobie opinie i uzgodnij termin próbnego treningu ze mną.


 flagge de0173-38 56 825
flagge pl0048 / 602 603 589

Rosenhof darek Cup 95

pc074776Nowy Champion ! 

95 International Tennis Tournament ROSENHOF darek CUP, Görlitz 07.12.2014  - to turniej stojący pod hasłem - Mamy nowego Championa.Tomek Ziembikiewicz z Bolesławca został 21-szym Tryumfatorem, w całej ośmioletniej historii turnieju 2007 / 2014 ! Wielkie Gratulacje Tomasz - jako właściciel turnieju, powiem rzecz następującą - jestem Bardzo Dumny z Takiego właśnie Championa.

Zawsze pamiętam o tym - iż Turniej Tworzymy My Wszyscy - FANI & MIŁOŚNICY TENISA !!! WIELKIE DZIĘKI WAM - ja.........darek guziołek.       

Ponadto pojawiło się kilku nowych zawodników, między innymi - mocno grający, lewo ręczny Mateusz Kieryk z Lubina oraz regularny i solidny Grzegorz Nadriczny z Lubska oraz Adam Nowakowski Görlitz, Kuba Ciesielczyk Lubin. 

Co do Nowego Championa - Tomek Ziembikiewicz, zagrał w turnieju po raz trzeci - poprzednio przegrywał dwa razy z Adamem Bukielem, raz w meczu finałowym w 60 Cup i raz w półfinale 61 Cup. Tym razem znowu się spotkali w strefie półfinałowej i tym razem Tomek okazał się tym lepszym. To zwycięstwo otworzyło mu drogę do swojego pierwszego Tryumfu, w meczu finałowym nie dał żadnych szans darkowi guziołek wygrywając 6/4 6/2 !    

Ogólnie turniej stał na dobrym poziomie, a do niespodzianek należy zaliczyć, mecz półfinałowy w którym Darek Guziołek raczej niespodziewanie pokonał 6/4 7/6 (4) Michała Łapińskiego z Jeleniej Góry. 

Wyniki: TURNIEJ GŁÓWNY - Finał - Tomek Ziembikiewicz Bolesławiec pokonuje 6/4 6/2 Darek Guziołek.... GRAN BONUS - Finał - Robert Stankowski Bolesławiec ogrywa 4/6 6/3 10/7 Jarka Szustaka Jelenia Góra....PEQUŃO BONUS - Finał - Grzegorz Nadriczny Lubsko wygrywa 6/2 6/4 z Daniel Marciniak Jelenia Góra.......BŁYSKAWICZNY DEBEL - Finał - Wacław Czesnowski Zgorzelec & Przemek Golubiński Jelenia Góra pokonują 10/7 Klaudia Witas Bolesławiec & Robert Stankowski Bolesławiec.       

Z atrakcji turniejowych: Statuetkę Lucky Men - wylosował - wygrał Przemek GOLUBIŃSKI Jelenia Góra. Szampanik YouTube - otrzymał Jerzy Balicki Lubsko oraz Adam Bukiel Zgorzelec, wyróżnienie za najpopularniejszy Film z meczu. - Linkowanie i Udostępnianie filmu powoduje po prostu większą oglądalność i dostęp Waszych Znajomych do waszego meczu !!! Warto........ Szampanik Facebook - otrzymał Wacław CZESNOWSKI Zgorzelec za najszybsze zgłoszenie swojego udziału w turnieju, poprzez tzw. Wydarzenie na portalu Facebook. 

Filmy z meczami na YouTube - wkrótce !!! Linki na mojej stronie......   ZAPRASZAM już na kolejne turnieje (tym razem gramy tydzień w tydzień)  96 Cup - 21 Grudnia 2014 oraz 97 Cup - 28 Grudnia 2014 - Pozdrawiam Darek Guziołek.

Oraz przy okazji Zapraszam do oglądania i PoLuBiEniA i LinkoWaNiA ! mojego nowego profilu na facebook-u  My Tennis - My History Darek Guziołek. Zapraszam i pozdrawiam Darek Guziołek.

Wyniki 95 Rosenhof darek Cup: 

Formuła gier we wszystkich turniejach (2 sety od stanu 2:2 + decydujący Tiebreak do 10-ciu - tzw.martwy) zwycięzca grupy awansuje do Tur.Gł. drugie msc. do Gran Bonus oraz trzeci do Pequńo Bonus.

Gry w grupach eliminacyjnych:

Grupa "A"

(1) Adam BUKIEL Zgorzelec  vs  Przemek GOLUBIŃSKI Jelenia Góra   6/3 6/2

(1) ) Adam BUKIEL Zgorzelec  vs  Daniel MARCINIAK Jelenia Góra   6/2 6/2

Przemek GOLUBIŃSKI Jelenia Góra  vs  Daniel MARCINIAK Jelenia Góra   6/2 6/2

Grupa "B"

(2) darek  guziołek  Zgorzelec  vs  Małgorzata WITAS   6/2 7/5

(2) darek guziołek  Zgorzelec  vs  Robert STANKOWSKI Bolesławiec   6/3 6/3

Robert STANKOWSKI Bolesławiec  vs  Małgorzata WITAS   6/2 6/2

Grupa "C"

(3) Tomek ZIEMBIKIEWICZ Bolesławiec vs Sławek HORODECKI Zgorzelec 6/4 6/3 

(3) Tomek ZIEMBIKIEWICZ Bolesławiec  vs  Norbert WITAS Bolesławiec  6/2 6/2

Sławek HORODECKI Zgorzelec  vs  Norbert WITAS Bolesławiec  6/3 7/6 (3)

Grupa "D"

(4) Michał ŁAPIŃSKI Jelenia Góra  vs  Gabriel ZARĘBSKI Zgorzelec   6/4 6/3   

(4) Michał ŁAPIŃSKI Jelenia Góra  vs  Rafał CZESNOWSKI Zgorzelec 6/3 6/2

Gabriel ZARĘBSKI Zgorzelec  vs Rafał CZESNOWSKI Zgorzelec 6/3 6/4

Grupa "E"

(5) Mateusz KIERYK Lubin  vs  Jarek SZUSTAK Wojcieszów   6/4 4/6 10/8  

(5) Mateusz KIERYK Lubin  vs   Michał BIEŻUŃSKI Zgorzelec   6/2 6/3  

Jarek SZUSTAK Wojcieszów  vs  Michał BIEŻUŃSKI Zgorzelec   6/2 6/4  

Grupa "F"

(6) Klaudia WITAS Bolesławiec  vs  Kuba CIESIELCZYK Lubin  7/6 (1) 4/3 krecz

(6) Klaudia WITAS Bolesławiec  vs  Grzegorz NADRICZNY Lubsko  7/6 (4) 3/6 10/3

Kuba CIESIELCZYK Lubin  vs  Grzegorz NADRICZNY Lubsko   6/2 7/5

Grupa "G"

(7) Czesław BODZIONY Lubań Śl.  vs  Jacek BUKIEL Zgorzelec   6/3 6/2
 
(7) Czesław BODZIONY Lubań Śl.  vs  Filip WITAS Bolesławiec   6/2 6/3
 
Filip WITAS Bolesławiec  vs  Jacek BUKIEL Zgorzelec   6/3 6/3
 
Grupa "H"
 
Jerzy BALICKI Lubsko  vs  (8) Wacław CZESNOWSKI Zgorzelec   6/3 7/6 (3)
 
Jerzy BALICKI Lubsko  vs  Adam NOWAKOWSKI Görlitz   6/3 6/2 
 
(8) Wacław CZESNOWSKI Zgorzelec  vs   Adam NOWAKOWSKI Görlitz   6/2 6/2  

Turniej G ł ó w n y:

1/4 Finału: 

(1) Adam BUKIEL vs  (7) Czesław BODZIONY   6/3 6/3

(3) Tomek ZIEMBIKIEWICZ  vs  (5) Mateusz KIERYK   6/2 6/2

(4) Michał ŁAPIŃSKI  vs  (6) Klaudia WITAS   7/5 6/3
 
(2) darek  guziołek  vs  Jerzy BALICKI   6/2 6/3

 1/2 Finału: 

(3) Tomek ZIEMBIKIEWICZ  vs (1) Adam BUKIEL   7/5 5/7 10/8 

(2) darek guziołek  vs  (4) Michał ŁAPIŃSKI  6/4 7/6 (4)

Finał: 

(3) Tomek ZIEMBIKIEWICZ  vs  (2) darek guziołek   6/4 6/2 

Gran Bonus Turniej:

1/4 Finału: 

Robert STANKOWSKI  vs  Przemek GOLUBIŃSKI   7/6 (4) 6/3
 
Sławek HORODECKI  vs  Gabriel ZARĘBSKI   4/6 7/5 10:5
 
Jarek SZUSTAK vs Wolny Los
 
Wacław CZESNOWSKI  vs  Filip WITAS   6/3 6/3

1/2 Finału: 

Robert STANKOWSKI vs  Sławek HORODECKI   7/6 (5) 6/4  

Jarek SZUSTAK  vs  Wacław CZESNOWSKI   6/2 6/4 

Finał: 

Robert STANKOWSKI vs Jarek SZUSTAK   4/6 6/3 10:7  

Pequńo Bonus Turniej:

1/4 Finału:

Rafał CZESNOWSKI  vs  Oskar RÓŻYCKI   6/4 7/5

Daniel MARCINIAK  vs  Małgorzata WITAS   632 6/2

Rafał CZESNOWSKI  vs  Michał BIEŻUŃSKI   Walkover

Grzegorz NADRICZNY  vs  Jacek BUKIEL   6/2 6/3

Norbert WITAS  vs  Adam NOWAKOWSKI   6/3 6/2

1/2 Finału:

Daniel MARCINIAK  vs  Rafał CZESNOWSKI   Walkover

Grzegorz NADRICZNY  vs  Norbert WITAS   6/2 6/3

Finał:

Grzegorz NADRICZNY  vs  Daniel MARCINIAK   6/2 6/4

Błyskawiczny Debel: 

1/8 Finału:

A.BUKIEL / G.ZARĘBSKI  vs  Wolny los

W.CZESNOWSKI / P.GOLIBIŃSKI  vs  K.CIESIELCZYK   10/5

Cz.BODZIONY / M.BIEŻUŃSKI  vs  J.BALICKI / F.WITAS   10/8

M.ŁAPIŃSKI / M.WITAS  vs  Wolny Los

M.KIERYK / G.NADRICZNY  vs  Wolny Los

K.WITAS / R.STANKOWSKI  vs  j.BUKIEL / J.SZUSTAK   10/7

S.HORODECKI /N.WITAS  vs  D.MARCINIAK / R.CZESNOWSKI   10/6

T.ZIEMBIKIEWICZ / O.RÓŻYCKI  vs  Wolny Los

1/4 Finału:

W.CZESNOWSKI / P.GOLIBIŃSKI  vs  A.BUKIEL / G.ZARĘBSKI   10/3

M.ŁAPIŃSKI / M.WITAS  vs  Cz.BODZIONY / M.BIEŻUŃSKI   10/9

K.WITAS / R.STANKOWSKI  vs  M.KIERYK / G.NADRICZNY   10/7

S.HORODECKI /N.WITAS  vs  T.ZIEMBIKIEWICZ / O.RÓŻYCKI   10/9 

1/2 Finału:

W.CZESNOWSKI / P.GOLIBIŃSKI  vs  M.ŁAPIŃSKI / M.WITAS   10/8

K.WITAS / R.STANKOWSKI  vs  S.HORODECKI /N.WITAS   10/6

Finał:

W.CZESNOWSKI / P.GOLIBIŃSKI  vs  K.WITAS / R.STANKOWSKI    10/7

News - Blog Info

23.03.2021

 

WAŻNE ! UWAGA !

Niemcy ogłośli Lockdown ! Do dnia 18 Kwietnia 2021!

Mamy przerwę w Turniejach RdC i przerwę w treningach.

 

ZAPRASZAM na 169 Turniej Tenisa Rosenhof darek Cup w dniu ?, sobota godz.10.00

Pozdrawiam darek guziołek

 

25.10.2020

 

168 Międzynarodowy Turniej Tenisa ROSENHOF darek CUP, Görlitz 24.X. 2020. Mega Mocna Osada Turnieju - 7 Championów na starcie ! Tomasz Tryumfuje i zdobywa trzeci tytuł mistrza RdC.  WYNIKI Finałów - TRZECH Turniejów 168 RdC:

Main Open Tour - Tomasz ZIEMBIKIEWICZ Bolesławiec vs Łukasz PLUTA 7/6 6/3

Gran Tour Bonus - Radek KALAŚ Hradek n/N vs Drahoś ŚIPEK Frydlant 6/7 7/6 10/9 

Pequeńo Tour Bonus  - Thomas FUCHS Görlitz vs Albert TORES Görlitz 6/2 6/3

 

Gratulacje Tomasz !

 

Linki - Co robi Darek?

youtube 7060Darek
Trener & Zawodnik


youtube 7060Darek - Zawodnik Team-u Gelb Weiß Görlitz


youtube 7060Darek - Historyczne
Turnieje 1988 / 2016


Reklama - Linki

Sport & Raj Rozrywkowy

rosenhof werbung

Werbung

Werbung out