www.tennis-darek.net

Turniej w Mediach

LINKI które Potrzebujesz
"ROSENHOF darek CUP"


youtube 7060Filmy Turniejowe


photoblog11Zdjęcia Turniejowe


youtube 7060Turniejowy Profil Fanów


youtube 7060 Zawodnicy Turnieju


Najlepiej Sprawdż!

Probetraining PL

Po prostu sprawdż!
Wyrób sobie opinie i uzgodnij termin próbnego treningu ze mną.


 flagge de0173-38 56 825
flagge pl0048 / 602 603 589

Rosenhof darek Cup 106

Od lewej: Półfinalisci Łukasz Zięta Świdnica & Sebastian Kalemba & Champion Andrzej Misiek Świdnica.

Andrzej Top No.6 !

       106 Rosenhof darek Cup, Görlitz 25.10.2015 - z akcentem na "premiery" Na turniej zawitało dużo nowych świetnych i bardzo sympatycznych zawodników. Wspomnę tylko przesympatycznego Adama Siomek z Gniechowic albo świetnie grającego Michała Filipiak z Poznania.

      W turnieju tryumfował Andrzej Misiek Świdnica, który świętował swój już szósty tytuł. Andrzej w meczu finałowym spotkał się z Debiutantem Andrzejem Pawłowskim Świdnica. Pawłowski w meczu półfinałowym pokonał po zaciętej walce i z małymi negatywnymi / gorącymi sytuacjami - Łukasza Zięte.

 A więc w Turnieju Głównym, Andrzej Misiek Świdnica, w meczu finałowym pokonał 6/2 6/2 Andrzeja Pawłowskiego Świdnica. Gratulacje Andrzej !

       W innych turniejach: Gran Bonus Turniej - wygrał Dariusz Pytel Świdnica w finale pokonała 6/3 6/4 Adama Siomek Gniechowice. Pequeńo Bonus Turniej - wygrał Jarek Głębocki Żary ogrywając w meczu finałowym Adama Łuczyński 6/3 7/5       

       Wyróżnienia specjalne: wyróżnienie Facebook - Klaudia WITAS Bolesławiec, jako pierwsza zgłosiła swój udział w Wydarzeniu 106 Cup ! wyróżnienie YouTube Andrzej Misiek odstąpił swojego szampanika Anecie Pytel i Dorocie Pawłowskiej obie ze Świdnicy.

Zawsze pamiętam o tym - iż Turniej Tworzymy My Wszyscy - FANI & MIŁOŚNICY TENISA !!! WIELKIE DZIĘKI WAM - ja.........darek guziołek. 

Wyniki 106 Rosenhof darek Cup: 

Grupy eliminacyjne: do 2 wygranych setów (sety od stanu 2:2, trzeci set Tiebreak do 10 pkt.)  Awans do turnieju głównego - 1 msc. z grupy 3-osob. i 1 & 2 msc. z grupy 4-osob. Pozostali zawodnicy grają w Gran & Pequeńo Bonus Turnieju.

Grupy eliminacyjne:

Grupa "1"

(1) Andrzej MISIEK Świdnica  vs  Arek BIAŁONOGA Żary   6/2 6/3

(1) Andrzej MISIEK Świdnica  vs  Przemek GOLUBIŃSKI J.Góra   6/3 6/4

(1) Andrzej MISIEK Świdnica  vs   Adam ŁUCZYŃSKI Leśna   6/2 6/3

Arek BIAŁONOGA  vs  Przemek GOLUBIŃSKI   7/5 5/7 10/7

Arek BIAŁONOGA  vs  Adam ŁUCZYŃSKI   4/6 6/2 10/7
 
Przemek GOLUBIŃSKI  vs   Adam ŁUCZYŃSKI   6/4 6/4 

Grupa "2"

(2) darek  guziołek  Zgorzelec  vs Adam SIOMEK Gniechowice   2/6 6/2 10/1

(2) darek  guziołek  Zgorzelec  vs  Jarek GŁĘBOCKI Żary   6/2 6/2

Adam SIOMEK  vs  Jarek GŁĘBOCK   6/3 4/6 10/2

Grupa "3"

(3) Fabian MELKOWSKI Görlitz  vs  Michał SALIJ Gniechowice   6/3 6/2 

(3) Fabian MELKOWSKI Görlitz  vs  Gabriel ZARĘBSKI Zgorzelec   6/4 6/4

Michał SALIJ  vs  Gabriel ZARĘBSKI   4/6 6/2 10/9

Grupa "4"

(4) Michał FILIPIAK Poznań  vs  Alex PLUTTA Freilasieg   6/2 6/2

(4) Michał FILIPIAK Poznań  vs  Bartek GASIULEWICZ Świdnica   6/2 6/3 
 
Bartek GASIULEWICZ  vs  Alex PLUTTA   7/5 2/6 10/9

Grupa "5"

(5) Sebastaian KALEMBA Świdnica  vs  Dariusz PYTEL Świdnica   7/5 6/2

(5) Sebastaian KALEMBA Świdnica  vs  Franz MELKOWSKI Görlitz   6/2 6/2 

 Dariusz PYTEL  vs  Franz MELKOWSKI   6/2 6/2   

Grupa "6"

(6) Andrzej PAWŁOWSKI Świdnica  vs Michał SZMIGIEL Siekierczyn   6/2 6/2 

(6) Andrzej PAWŁOWSKI  vs  Aneta PYTEL Świdnica   6/2 6/2

(6) Andrzej PAWŁOWSKI  vs  Marcin MORŻKOWSKI Żary   6/2 6/2

Marcin MORŻKOWSKI  vs  Aneta PYTEL   6/3 6/4

Marcin MORŻKOWSKI  vs  Michał SZMIGIEL   7/5 6/3
 
Michał SZMIGIEL  vs  Aneta PYTEL   6/3 6/3
 
Grupa "7" 
 
(7) Łukasz ZIĘTA Świdnica  vs  Jakub KRZYWY Świdnica   6/2 6/2
 
(7) Łukasz ZIĘTA  vs  Daniel MARCINIAK J.Góra   6/3 6/2
 
Jakub KRZYWY  vs  Daniel MARCINIAK     6/3 6/3 

Turniej G ł ó w n y:

1/8 Finału:

Arek BIAŁONOGA  vs  Marcin MORŻKOWSKI   6/2 6/3

1/4 Finału: 

(1) Andrzej MISIEK  vs  Arek BIAŁONOGA

(5) Sebastaian KALEMBA  vs (4) Michał FILIPIAK   7/5 6/3

(6) Andrzej PAWŁOWSKI  vs  (3) Fabian MELKOWSKI   6/2 6/3

(7) Łukasz ZIĘTA  vs  (2) darek  guziołek   6/4 6/4

1/2 Finału: 

(1) Andrzej MISIEK  vs  (5) Sebastaian KALEMBA   6/2 6/2

(6) Andrzej PAWŁOWSKI  vs  (7) Łukasz ZIĘTA   6/4 6/2

Finał:  

(1) Andrzej MISIEK  vs (6) Andrzej PAWŁOWSKI   6/2 6/2

Gran Bonus Turniej:

1/4 Finału: 

Przemek GOLUBIŃSKI  vs  Wolny Los

Dariusz PYTEL  vs  Bartek GASIULEWICZ   6/2 6/2

Michał SALIJ  vs  Michał SZMIGIEL   7/5 6/4  

Adam SIOMEK  vs Jakub KRZYWY   6/2 6/3

 1/2 Finału: 

Dariusz PYTEL  vs Przemek GOLUBIŃSKI   6/2

Adam SIOMEK  vs  Michał SALIJ   6/2 6/3

Finał:

Dariusz PYTEL  vs  Adam SIOMEK   6/3 6/4

Pequeńo Bonus Turniej:

1/4 Finału:

Adam ŁUCZYŃSKI  vs  WOlny Los

Franz MELKOWSKI  vs  Alex PLUTTA   Walkover

Aneta PYTEL  vs  Gabriel ZARĘBSKI   Walkover

Jarek GŁĘBOCKI  vs  Daniel MARCINIAK   6/2 6/3

1/2 Finału:

Adam ŁUCZYŃSKI  vs  Franz MELKOWSK   Walkover

Jarek GŁĘBOCK  vs  Aneta PYTEL   6/2

Finał:

Jarek GŁĘBOCK  vs  Adam ŁUCZYŃSKI   6/3 7/5 

News - Blog Info

23.03.2021

 

WAŻNE ! UWAGA !

Niemcy ogłośli Lockdown ! Do dnia 18 Kwietnia 2021!

Mamy przerwę w Turniejach RdC i przerwę w treningach.

 

ZAPRASZAM na 169 Turniej Tenisa Rosenhof darek Cup w dniu ?, sobota godz.10.00

Pozdrawiam darek guziołek

 

25.10.2020

 

168 Międzynarodowy Turniej Tenisa ROSENHOF darek CUP, Görlitz 24.X. 2020. Mega Mocna Osada Turnieju - 7 Championów na starcie ! Tomasz Tryumfuje i zdobywa trzeci tytuł mistrza RdC.  WYNIKI Finałów - TRZECH Turniejów 168 RdC:

Main Open Tour - Tomasz ZIEMBIKIEWICZ Bolesławiec vs Łukasz PLUTA 7/6 6/3

Gran Tour Bonus - Radek KALAŚ Hradek n/N vs Drahoś ŚIPEK Frydlant 6/7 7/6 10/9 

Pequeńo Tour Bonus  - Thomas FUCHS Görlitz vs Albert TORES Görlitz 6/2 6/3

 

Gratulacje Tomasz !

 

Linki - Co robi Darek?

youtube 7060Darek
Trener & Zawodnik


youtube 7060Darek - Zawodnik Team-u Gelb Weiß Görlitz


youtube 7060Darek - Historyczne
Turnieje 1988 / 2016


Reklama - Linki

Sport & Raj Rozrywkowy

rosenhof werbung

Werbung

Werbung out